Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

alternator do vanettki


Gość slawek2206

Rekomendowane odpowiedzi

mam spory problem. padł mi alternator do vanette 2,3 D 95 rok. Kupiłem drugi i okazuje się że nie pasuje. znalazłem po numerze jaki był na moim starym alternatorze i wychodzi mi że to jest alternator do terrano, urvana i innych modeli. ktos wie o co w tym chodzi??

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

przypuszczam że miales alternator magnetti Marelli badziewny i ktos go wywalił i założył nowszy/inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widze temat jak jeż , nikt nie chce ruszyć , wklejamto co znalazłem w manualu

 

Service Data and Specification (S .D.S.)

 

ALTERNATOR

 

Type 9 120.335.000 BOSCH

 

Engine LD20II

 

Nominal rating V-A 12-90

 

Ground polarity Negative

 

 

I inne dane ale już tylko na warsztat potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz Szwałkiewicz

To może nie temat jak jeż, ale wiadomo - z elektrycznością trzeba ostrożnie :). " z pewną nieśmiałością" przyznam się , że nie do końca rozumiem pierwszy post. Padł alternator - to rozumiem, właściciel kupił nowy do tego modelu/typu silnika- też rozumiem, i nie pasuje- tu zaczynają się schody. Możliwości jest wiele. 1. Nie ten alternator- to byłoby najprostsze .2. Poprzedni właściciel przerabiał mocowania i założył inny/lepszy alternator- trzeba wrócić do stanu pierwotnego lub kupić alternator taki jak jest zamontowany( chodzi o typ a nie stan techniczny). Koniec , kropka , po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...