Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówki: 65/35 (HIR1/D2R)


Gość obek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś może mi podać jakie to są żarówki HIR1 o mocy 65 Watt. Potrzebuję takie do maximy jako żarówki do świateł drogowych. Gdzie można je kupić bo na allegro nie znalazłem?

 

High/Low With xenon headlamp 65/35 (HIR1/D2R) - tak jest w podręczniku

 

Dziękuję i pozdrawiam

Obek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się kiedyś obiło o oczy że HIR1 to inne oznaczenie żarówki HB3. Ale pewny do końca nie jestem. Najlepiej wyciąg starą żarówkę i porównaj bo nie zawsze to co piszą w instrukcjach pokrywa się z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się kiedyś obiło o oczy że HIR1 to inne oznaczenie żarówki HB3. Ale pewny do końca nie jestem. Najlepiej wyciąg starą żarówkę i porównaj bo nie zawsze to co piszą w instrukcjach pokrywa się z rzeczywistością

Hb3 ma ojciec w corolli i jest standardowo: 60/51W wiec to chyba nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hb3 ma ojciec w corolli i jest standardowo: 60/51W wiec to chyba nie to.

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tym 60/51. HB3 to nie żarówka dwuwłóknowa tylko jednowłóknowa. Pozatym z tego co wiedze to są dostępne do wyboru do koloru od 55W nawet do 130 W.

 

Żeby nie zakładać 10 postów w 1 temacie które nie wnoszą nic nowego to napisze tutaj.

Obek napisał:High/Low With xenon headlamp 65/35 (HIR1/D2R) - tak jest w podręczniku

Chodzi o światła długie z żarówkami HIR1 o mocy 65W (wydaje mi się że to po naszemu HB3 :) ) i światła krótkie z żarówkami D2R o mocy 35W (żarówki ksenonowe). I mam nadzieje że już wszystko jasne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tym 60/51. HB3 to nie żarówka dwuwłóknowa tylko jednowłóknowa. Pozatym z tego co wiedze to są dostępne do wyboru do koloru od 55W nawet do130 W.

Chodzilo mi o to ze nie ma HB3 zarowki 65/35w przynajmniej ja nie widzialem. A poka linka z tymi zarowkami hb3 pow 60W (mowie o normalnych zarowkach do swiatel mijania, dlugich nie jakis tam hidach, ksenonach cudach niewidach) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...