Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przepływomierz do mavericka 2,4i


Gość Pan Sułek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów na forum! Jestem już nieszczęśliwym posiadaczem Forda mavericka 2,4 i z 96 roku. Jest to kopia Terrano więc dlatego zarejestrowałem sie na tym forum. Od pewnego czasu moje auto zaczęło przerywać w czasie jazdy . czasami dochodziło do gaśnięcia silnika na wolnych obrotach. Mój elektryk stwierdził ,że to wina przepływomierza i próbował go jakoś regenerować w ultradźwiękach . Niestety teraz auto wogóle gaśnie powyżej 2000 obr. Elektryk stwierdził ,że nowy przepływomierz to koszt ok. 2400 zł co nie jest radosną wiadomością wiec nie ukrywam ,że szukam jakiegoś zamiennika lub używki . Przwpływomierz ma oznaczenia AFH 55M-11 i jest marki Hitachi . jeśli ktoś z kolegów będzie mi w stanie pomóc będę bardzo zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz szukac uzywki niestety. W innych nissanach był troche inny przepływomierz więc albo Terrano albo Maverick. szukaj na allegro ludzi co mają całe samochody na cześci.

Jego koszt nie powinien przekroczyc 300zl moim zdaniem.

 

Kiedys robiłem silnik w terrano to oryginalne czesci kupowalem w Fordzie, były tańsze mimo, że takie same.

 

 

http://allegro.pl/item449179581_nissan_ter...esci_rozne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...