Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] wybita tuleja wahacza tylniego


slavek_ny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko, mam wybita tuleje na tylnej belce tylniego wahacza. W serwisie mi powiedzieli ze tuleji takich nie mozna u nich kupic na tyl ze zmieniaja tylko caly wahacz.

Czy moze mi ktos pomoc i powiedziec gdzie mozna kupic takie tuleje,bo obdzwonilem pare sklepow i wszedzie mowia ze nima i nie mieli nigdy takiego czegos do tego samochodu.

 

Prosze o pomoc, Serdecznie pozdrawiam Slawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , podobno to ciezko nawet do wymiany jest nawet jakby byla bo to jest sprasowane i moze sie uszkodzic podczas zakladania nowej. Pewno trzeba bedzie caly wahacz kupic na alegro gostek ma kompletny za 200zl z wysylka, myslisz ze to dobra cena?

 

[ Dodano: Nie 19 Paź, 2008 21:19 ]

wahacz tylni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie chinszczyzna bo to uzywka z bitego samochodu.Takze wszystko powinno byc git, a jak nie to potrzeba mi wymiarow tulei z tylu to mi dobiora jakies zamienniki moze, tylko znowu jak to sciagna to bede uziemniony i nie bede mogl wogole jezdzic samochodem do czasu jak cos mi nie znajda z zamiennikow. Nie wiesz gdzie moza znalesc wymiary tulei tylnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...