Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zbiorniczek


Gość roberto36

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy ktoś mi powie co się leje i do kturego zbiorniczka w nissanie serena 2000D1994r bo ja nie mam pojecia co za zbiorniczek jest naprzykład pod siedzeniem pasażera i co ma w nim być bo jak widze to w żadnym niema stanu wręcz braki!!!!! panowie pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku czemu nie poszukasz najpierw jakis manuali/servicowek do tego modelu tam powinno byc wszystko opisane,temat bez tagow i lenistwo przez to te forum jest tak zasmiecone

 

po za tym wystarczylo porobic fotki konkretnych zbiorniczkow co by ulatwilo sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie komentuje ,ale twój post jest mało zrozumiały. tego co się domyślam to jest Serena 2.0 D rzadki motor aczkolwiek był taki, w wersji SE 4/5 drzwiowa . Pod siedzeniem pasażera w benzynie jest dodatkowy filtr paliwa ale to w bezyniakach , pomiędzy fotelami po lewej stronie dzwigni zmiany biegów masz zbiornik płynu układu wspomagania kierownicy nawet instrukcja warsztatowa którą posiadam nie pisze nic o tych silnikach , choc pewnie szperając w necie i takowa by się znalazła. Więc leć po kolei, pod maską masz pompe hamulcowa i zbiornik płynu ham. , obok zbiornik siłownika sprzęgła, zbiornik wyrównawczy i płyn do spryskiwaczy. Dziwne że jak w tych zbiornikach nic nie ma to to auto jeżdzi, dla własnego bezpieczeństwa pojechałbym do warsztatu. Zbierz więcej danych i pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...