Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak ręcznego pomocy!


Gość PowerM

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Mam problem posiadam Nissana X-Traila z 2003 roku. Zauważyłem dziwny objaw iż nie łapie mi ręczny a na niewielkich wzniesieniach po zaciśnięciu nadal auto sie toczy. Od razu stwierdziłem, że pewnie problem tkwi w klockach tak więc wymieniłem na nowe, tarcze z tyłu są ok. Tłoczki nie zapieczone bardzo ładnie odeszły. Niestety po odpowietrzeniu i wymianie klocków objaw nie ustąpił. Podciągnąłem linke hamulca ręcznego na maksa i nic. nadal nie ma praktycznie hamowania. Podczas jazdy mam wrażenie że pracuje tylko przód choć tarcze po jeździe są dość gorące. Nic mi sie nie świeci od ABS'su? nie wiem. Może wy sie z tym spotkaliście?.

Jeżeli coś nawaliło proszę o pomoc i poradę gdzie najpewniej w Wawie oddać auto do naprawy i zrobić to za rozsądną kase?. Być może to niewielka rzecz ale mi sie skończyły pomysły.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu stwierdziłem, że pewnie problem tkwi w klockach tak więc wymieniłem na nowe

Kolejny mądrzejszy od telewizora. :D

Na lince popuść do całkowitego luzu, podreguluj na szczękach (są!!!) zgodnie z ogólną zasadą regulacji przy szczękach regulowanych, np. N14, N15, K10. Podciągnij ile trzeba na lince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...