Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] dziwny przycisk na drzwiach?!


Gość beelcik

Rekomendowane odpowiedzi

a kiedy działa przycisk otwierania bagaznika w kombi, bo przy odpalonym silniku w ogole nie moge otworzyc bagaznika tylko musze zgasic silnik

To sprobuj przytrzymac go dluzej a wtedy klapa powinna sie otworzyc. Nie wiem jak w innych wersjach ale ja u siebie jak kluczyk mam w stacyjce to gdy ktos naciska przycisk w klapie do jej otwarcia to slychac sygnal dzwiekowy i bagaznik sie nie otworzy dopuki nie wcisnie tego przycisku o ktory pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy działa przycisk otwierania bagaznika w kombi, bo przy odpalonym silniku w ogole nie moge otworzyc bagaznika tylko musze zgasic silnik

nie tylko w kombi w liftbacku też - przynajmniej w mojej P11.144 i wielu innych też :)

Raz wciśniesz odblokowują się drzwi przytrzymasz dłużej zwalnia się zamek bagażnika.

To sprobuj przytrzymac go dluzej a wtedy klapa powinna sie otworzyc. Nie wiem jak w innych wersjach ale ja u siebie jak kluczyk mam w stacyjce to gdy ktos naciska przycisk w klapie do jej otwarcia to slychac sygnal dzwiekowy i bagaznik sie nie otworzy dopuki nie wcisnie tego przycisku o ktory pytasz.

mam to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...