Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Witam wszystkich


Gość hodi77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników "NISSANklub.pl"

jestem tu nowy i od początku nurtuje mnie jedno pytanie ;)

 

Czy ktoś z was próbował przerabiać reflektory w serence na soczewkowe ?

Próbowałem coś znaleźć lecz bez rezultatu a powiem szczerze że mażą mi sie ksenonki na soczewkach i wszelka pomoc mile widziana,

a może ktoś wie z jakiego auta podchodzą reflektory do sereny ?

 

No to chyba na początek wystarczy bo mnie od początku znienawidzicie ;)

 

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie z jakiego auta podchodzą reflektory do sereny ?

A z jakiego maja podchodzić serena to serena i inne nie pasują,pozostaje Ci dłubać xenony w oryginalnych reflektorach,albo rzeczywiście dopasować z innego auta i ingerować w blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem iz masz xeony z homologacja;]]]]]]]]]]]]]]]]]] czyli wydales na nie ~1000 zl ;f bo jak nie to do peirwszego spotkania z policjantami masz spokoj xD

 

// fakt normalne zarowki slabo swieca w porownaniu do mazdy e2200 O_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem iz masz xeony z homologacja;]]]]]]]]]]]]]]]]]]

niestety nie ,zakupiłem tzw: HID po lekkiej przerubce przesłon uzyskałem wlaściwe położenie odcięcia Swiatło/cień

lecz przy tych kloszach niestety rewelacji nie ma więc postanowiłem zakupić soczewki BI XENON-owe i spolerować szkła ,oczywiście ze na ryzyko bo te modele nigdy nie wyszły z soczewkowymi lampami nie mówiąc o xeniach.

 

Jeżdżę na tych hid-ach od 3 miesiecy i miałem już kontrole policji doczepili sią tylko ze światła mijania (PALNIKI) są mocniejsze od drogowych (HALOGENIK)

w październiku byłem na przeglądzie i bez zastrzeżeń nawet stwierdzili ze mam ładnie ustawione światła ,może po prostu uwagi nie zwrócili nie istotne jest pieczątka jest ok.

 

Jeśli ktoś zna kogoś co poleruje szkła prosze o info ,zdam relacje z przerubki jak ukończę i puźniej jak mi dowód zabiorą :P

 

[ Dodano: Wto 13 Sty, 2009 23:27 ]

No i sie stało soczewki zamontowane,xenie działają jak należy kurcze ,aż sie dziwie że tak to ładnie wyszło. :P

 

 

KILKA FOTEK JAK PRZERABIAłEM LAMPY ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...