Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hardtop Carryboy G3


Gość jack182

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wstepną decyzję, że za moją Alphę zwrócą mi kasę z tytułu reklamacji (odchodzący lakier i bąbelki na całej powierzchni) i mam dylemat co do zakupu nowego hardtopu. Przymierzam się do Carryboya G3. Czy ktoś z forumowiczów może coś powiedzieć na jego temat lub może coś zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic hard topy z roadrangera fajnie pasuja do bryly auta, nie jest to buda z innej beczki tylko jest zachowany ten sam design co auta, bo chyba nie ma nic gorszego jak kanciaste auto i zaokraglony hardtop ( pewnie zaraz rozpeta sie burza, bo wiekszasc ma zaokraglona ) pomijam hardtopa tzw. na srajacego psa (skosnego) bo to wogole ani hardtop ani pokrywka, ani ladne , ani praktyczne ...

 

 

a z hardtopem RR nie mialem zadnego problemu pomijac zly montaz ... ale to byla 1h i pracy i poprawione, teraz nie cieknie .. nic nie babelkuje ..i ogolnie jest ok i tak juz ok 2006 ... tylko trzeba klamke od czasu do czasu psiknac WD 40

 

 

ps. ten GSR 600 to tak bo ladny czy taki tez ujezdzasz ? bo ja wlasnie na takim smigam ... wiec moze gusty podobne ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wstepną decyzję, że za moją Alphę zwrócą mi kasę z tytułu reklamacji
coś ty im zrobił, ile czasu walczyłeś o swoje i w jakim salonie, jakich użyłeś argumentów :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pol roku jezdze z buda Sammitr na grzbiecie. Galawanizowana stal, nie wlokno, ktorego sie pozbylem (mialaem ARB). To, czym upychano przeciekajace mam na fotkach (moge przeslac zainteresowanym). Dlatego zdecydowalem sie no cos, co nie mialo dodatkow montazowych typu"plastelina". Musialem go tez zdjac, a tego niemoglem zrobic z poprzednim. Zreszta cena tez byla rozsadna, wiec i to tez decydowalo. Zdjecia w dziale zabudowy. Pozdrawiam : :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dostałem ustną odpowiedź

Poproś go o to na piśmie :)

Ja złożyłem w Japan Motors Warszawa 10 września i trwają negocjacje z producentem zabudowy firmą autlander , Nissan kompletnie olewa swoich klientów :!: zależy im tylko a tym by wcisnąć bubel i do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...