Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Wymiana szpilek do przykręcania kół....cena...


Gość Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki to problem. Kupłlem kilka dni temu moja Primerkę P12. Dziś chciałem wymienić kola na zimowe i co się okazało...2 szpilki z przodu samochodu po jednej z kół do mocowania kola maja zerwany gwint, a doładniej to zjechany na maxa. Teraz chciałbym wymienić je na nowe ale mam pytanie- ile takie coś może mnie kosztować? Może ktoś ma namiar na warsztat w Szczecinie co mi to zrobi...oczywiście dobrze- najlepiej namiary na PRV (info dla administratorów- to nie ma być rodzaj reklamy). Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdz sie do salonu albo do sklepu gdzie kupisz orginal nissana, cala marka posiada tylko pare rodzajow szpilek w osobowkach zazwyczaj wszystkie byly te same FAST pokaze orginalny numerek cena jakos parenascie zł byla jak dobrze pamietam:/ a wymieniasz jak kolega napisal wybijasz tylko ze jak montujesz to lepiej sciagnac nakretka niz wbijac mlotkiem, powodzenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Bruce1807

Też polecam nakrętkę lub prasę. Mi jeden taki wbijał młotkiem szpilki przy wymianie, a teraz się kolejna (trzecia) zaczęła kręcić razem z nakrętką.

Koszt wymiany w Q Serwis ok.100zł (zrobili dobrze :). W dziupli wziął mniej tylko szpilki (8 za 150zl) idą własnie do śmieci + koszt ponownnej wymiany kompletu.

 

 

Powodzenia :)

 

 

p.s. sprawdż nakrętki. Ja zapomniałem i market "NORAUTO" wcisnęło mi takie z niepełnym gwintem. Przy zwykłym przykręcaniu kół dwie szpilki urwane. Antyreklama partaczy/wadliwych towarów chyba nie jest zabroniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...