Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Primera jak podłączyć alarm....straszak....


creativesb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam już gotową diodę z oprawką i chciałbym zrobić to tak żeby dioda migała dopiero po zamknięciu - przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy... (mam centralny z kluczyka) - wiem gdzie jest centralka od zamka...,może gdzieś tam sie wpiąć.....

 

...Pozdrawiam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo taki włącznik, bo często jeździ nim moja siostra, i znając siostrę wiem że nie będzie chciało jej się tego włączać, lub będzie zapominać, ja tam mogę sobie włączać...

a ona idąc do pracy zostawia samochód w raczej pustej okolicy...więc zawsze może odstraszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci ukradnie primerkę z 94r.? Mojej nikt się nie czepia, nawet anteny od CB nie odkręcam, hehe. Może zainwestuj w centralkę na pilota, koszt to jakieś 80 dych, będziesz miał diodkę i do tego centrala na pilota, same korzyści. Co i jak podłączyć opisywałem kilka razy na forum, a jak będziesz miał wątpliwości to pomogę.

 

Samą diodę możesz podłączyć np. pod stacyjkę, albo pod przekaźniki wyposażenia dodatowego (patrz schemat) ale trzeba zastosować przekaźnik, który będzie rozłączał zasilanie diody jak będzie przekręcona stacyjka czy przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz samego samochodu to może nie wezmą...ale co z wyposażeniem radio wzmacniacz subwoofer itp....-może zapomnie kiedyś wyjąc panel z radia....i jakiś tam drobny złodziejaszek może sie pokusić - ale zawsze tam coś miga....co do centralki to założyłbym

chodźby dziś...ale jest zimno i nie mam garażu!!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prezes_polski

PLUS poprowadz np od jakiegos bezpiecznika ze skrzynki a MINUS poprowadz od stacyjki... Po wlaczeniu zaplonu dioda przestanie mrugac,a na wylaczonym wiadomo - zacznie. Jezeli nie dojdziesz ktory to kabelek przy stacyjce to daj mi znac na PW fotke Ci podesle jutro:).

 

Jezeli potrzeba wytlumaczyc sposow dzialania to pisac:)

 

Sam mam takie cos u siebie w Patrolku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

jednak chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze alarmu razem z centralnym , chodzi o to aby instalacja była prosta czyli od razu działały kierunki i tym podobne bez żadnych przekaźników i diód zwrotnych(no chyba że sie nie da), oczywiście piloty z metalowymi przyciskami i zabezpieczenia jak skanowanie i duplikat pilota.... cena...hmm...100-150,.. ogólnie najlepiej jak najtaniej pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość alarmów sprzedawanych np. na allegro spełni Twoje oczekiwania, ciężko cokolwiek w tym temacie doradzić, każdy będzie zachwalał to co ma. Wybierz któryś to podpowiemy czy się nadaje, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/item502907997_c...per_zestaw.html

np taki, i powiedzcie coś o firmach "stig" i "remotronix" czy sprzęt nie jest aawaryjny...

 

[ Dodano: Sro 17 Gru, 2008 17:47 ]

http://www.moto.allegro.pl/item501703317_a...ojego_auta.html

 

co myślicie o tym bo jestem juz prawie zdecydowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kto Ci ukradnie primerkę z 94r.?

Żebyś się nie zdziwił :( Nam swego czasu, całkiem niedawno, ukradli sunny 1,4 z 93 roku więc w naszym pięknym kraju wszystko jest możliwe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...