Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mocowanie wtrysków


Gość pen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w P11 zainstalwoana sekwencję. Wtryski sa zamocowane pomiędzy głowica a czymś tam (nie znam się na tym) tam gdzie jest miedzy inymi przepustnica. N ajednej ze śrubek za pomoca paska metalowego w krztałcie litery "C". I juz dwa arzy wymieniałem, bo jak sobie pojeżdżę np. 160-180 na h, to od razu w wyniku drgań mi peka ten uchwyt. Jak Wy macie zamocowane te wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było na śrubce też przy silniczku krokowym na takiej blaszce a teraz jest na opasce plastikowej bo śrubkę zgubiłem jak wymieniałem wtryski i jest git, więc może to u Ciebie załatwi sprawę bo na opasce to zawsze ma jakiś luz i może pracować więc nic nie pęknie, a jak nie to troche większa lub mniejsza musi być ta blaszka żeby nie było takich naprężeń tylko żeby pracowało z lekkim ruchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wtryskiwaczy dają też elastyczne łączniki dobrze by było na nich to zamontować :)

własnie nie na takim łaczniku mam to zrobione.

kolega zrobił mi teraz z części nieużywanej (odciąl) od czujnika co lambda jest z przodu - blaszkę i z tego zrobił uchwyt. A jest ona trochę sprężysta więc moze pomoże. jak nie to jeszcze opaski zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...