Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o mieszek i gałkę.


Gość anty3

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zmienić troszeczkę wygląd autka od środka. Pierwszą rzeczą mogłyby być gałka i mieszek. Mam dylemat jaki wybrać chodzi mi o to który z wystawianych na allegro będzie pasowal od strony technicznej tj. długość szerokość. JAk to waszym zdaniem wygląda?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no drodzy koledzy, sprawa wyglada nastepujaco. Z reguly (98%) mieszki sa rozmiarow `uniwersalnych` czyli sa na tyle rozciagliwe ze da sie je zalozyc bez problemu. Rzecza na ktora trzeba zwrocic uwage, to czy galka nie jest np. `wciskana` (jak w vw `wstecznym`) albo podciagana do gory... Z naszymi `nysami` nie ma problemow, brac to co sie podoba, osobiscie polecam to co mi pasowalo, czyli nie `cyrkowe` kolorki a`la teczowa kupa tylko ladna czarna badz szara skorka i srebrna galka :) Pozdrawiam.

 

 

 

PS. Anty3... to nie Ty przypadkiem kiedys pytales mnie o `afrykanskiego czarodzieja` sms`ami ?? Hehehe.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość tych mieszków z allegro to niestety Qpa. Jeśli chodzi o klamerki N15 to ramka na którą trzeba zakładać mieszek jest dosyć duża a pozatym otwór w kórym chodzi lewarek umieszczony jest asymertycznie względem obrysu ramki (cofnięty jest w strone tyłu) i dlatego te uniwersalne raczej nie pasują. A pozatym są robione ze słabej skóry(szybko się przeciera) i są w kolorach gówna papugi :wink: . Ja gałke z logo Niska Qpiłem na allegro a mieszek mósiałem dorabiać na zamówienie u chłopaków na giełdzie na Żeraniu którzy się tym zajmują - robią w więkaszości uniwersałki ale jak im podrzucisz ramke i głkie :wink: to wszystko zrobią pod wymiar.

Drążek skracałem gumówką na wysokość skrzydełek (jakieś 10 cm wywaliłem). Jak bede miał wolną chwile to wrzuce fotki.

 

PEACE 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...