Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny w raporcie TUV 2005


skull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dziś przeglądałem raport tuv na 2005r,auta w przedziale wiekowym 8-9lat sunny 26 miejsce razem z citroenem xantia 19,4%usterkowości.niby nie jest żle ale jak miałem wcześniej toyote starlet to spoglądałem dumnie jak zajmuje czołowe miejsca teraz wśród 6-7 letnich jest nr1 :roll: a 8-9lat nr 2 :lol: tylko szkoda że jest taka mała ciągle zmianiałbym starletki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom!! tylko ze teraz te "japonce" to w europie produkowane!!! :wink:

ale i tak wole!!

kiedys jechalem z kumplem Golfem III i tak sie zastanawiam co ludzie w nich widza!! :? Boze co za dramat!! wszystko sie tluklo w srodku miejsca tez za duzo niema!! ogolnie to sie bardzo ciesze ze mam moje Sloneczko!!

i jak do niego wsiadlem to sie czulem zrelaksowany!!! hehe :twisted:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jest niestety prawda, ze obecne japonce juz nie doruwnuja awaryjnoscia tym robionym dawniej, mam to szczescie ze moje sloneczko nie bylo robione w europie, bo naprawde jak mial bym wybrac, almere robiona w europie (nie mowie o najnowszej almerze tylko poprzedniej) a sunniaka robionego w japoni to wybiore sunniaka, mimo ze bedzie rocznikowo starszy. Ale i tak japonce gora nawet robione w euro.

 

A co do vw oplow i innych fordo, to nie sa zle auta, ale daleko im do japoncow :), z ta iloscia miejsca tez sie zgodze w sunniaku z przodu jest naprawde wiele miejsca i kumple jak wsiadaja to sa w szoku choc z zewnatrz sie wydaje ze jest malo,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfy to taczki :D:D a opel i ford gówno wort :D:D śmiechem żartem będąc ostatnio w niemczech piłem vodeczke z mechanikiem niemieckim i w rozmowie o autach powiedział tak:te ople to nie są złe fury żeby nie ople to ja bym roboty nie miał :D:D i była ogólna polewa :D:D niemcy sami mówią że opel to gówno że rudy zjada szybko blachy itp.itd.uważają mesie,bejce,audiki i vw....patrioci :D a vw sharan w raporcie tuv wśród 2-3 letnich aut 110 miejsce na szarym końcu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja tam mialem kilka sloneczek od1993 do 1996 dokladnie 5 jezdzilem potem sprzedawalem w wiekszosi 1.4 16V z przebiegami udokumentowanymi od 91000 najlepiej wspominam sedana z 93 1,6 16V mial przejechane 160000 i jezdzil super w kazdym z tych aut(wszystkie z niemiec)draznilo mnie to samo tylne amortyzatory pukaly a byly bardzo sprawne co wychodzilo na przegladach i stukanie z przodu szczegulnie przy wolnej jezdzi po kostce zawieszenia mialy idealne jeszcze na orginalnych czesciach alo cos stukalo nigdy tego nie naprawialem i nie wiem co to ponoc cos przy zawieszeniu amorkow zdazaly sie tez problemy z obrotami tez nie robilem ale to co mnie najbardziej draznilo to to ze szfaby ograniczyly moc 1.4zamias87kM ma&% a 1.6 zamiast102ma 90kM szkoda ale dowiem sie jak i zaczne cos z tym robic moze wystarczy nowy soft jak cos wiecie na ten temat piszcie ogulnie atuto SUPER!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo
Tak trzymać :D:D tez zawsze to powtarzam japońce górom :P ale są jeszcze oszołomy którzy potrafią powiedzieć że np:Ople to zaje....fury :D:D

Wybacz, ale mialem Opla Astre i zlego zdania o tym samochodzie nie moge powiedziec.Byl to rok 93, sciagnieta z niemiec i jezdzilem ja 4 lata i trzymala sie za***iscie.Fakt, ze silniczek byl ISUZU-japoniec.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie silniczek Isuzu czyli twierdzimy dalej że japoniec rządzi :wink: koleżka jeżdził oplem astrą z silnikiem 1,4 w firmie a prywatnie miał starszą mazdę 323 89r i strasznie psioczył na opla że muł straszny wyprzedzanie to tragedia była serce pod gardłem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Właśnie dziś przeglądałem raport tuv na 2005r,auta w przedziale wiekowym 8-9lat sunny 26 miejsce razem z citroenem xantia 19,4%usterkowości.niby nie jest żle ale jak miałem wcześniej toyote starlet to spoglądałem dumnie jak zajmuje czołowe miejsca teraz wśród 6-7 letnich jest nr1 :roll: a 8-9lat nr 2 :lol: tylko szkoda że jest taka mała ciągle zmianiałbym starletki :)

ja z kolei gdzies przeczytalem ze w grupie aut powyzej 10 latek sunny jest na 5 miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto choc troche jest wrazliwy na detale dostrzeze roznice z innymi autami
tak jest :) dobrze napisane :wink: ja ze swoim zamiłowaniem do aut japońskich jestem osamotniony :wink: wśród moich znajomych tylko ja trzymam twardo fason i jak zmieniam auto to tylko na made in japan :D moim skromnym marzeniem jest mieć na rok lub dwa chociaż po jednym modelu ze wszystkich marek japońskich :lol: toyote,honde i nissana już przetestowałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto choc troche jest wrazliwy na detale moim skromnym marzeniem jest mieć na rok lub dwa chociaż po jednym modelu ze wszystkich marek japońskich :lol: toyote' date='honde i nissana już przetestowałem :wink:[/quote']

i na tym ostatnim poprzestan takie tam daihatsu to tez japoniec ale ja bym nie kupil :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz jeszcze co najmniej: Suzuki, Mitsubishi, Subaru...

no fakt ,subaru to fajne auto ale ma straszny wir w baku :) i na co dzien ciezko do pracy tym jezdzic chyba ze jest sie kulczykiem lub kims takim :lol:

mitsubishi to takie srednie jest dla mnie :?

a suzuki to ostatnio sie poprawilo to fakt. Mam tu na mysli nowego swifta i nowa vitare wygladaja znacznie lepiej niz poprzednie modele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...