Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Miejsce na CB P11


wieshaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad założeniem CB ale chciałbym to zrobić w miarę dyskretnie tak żeby nie rzucało się w oczy z zewnątrz(szkoda stracić szybę itd.), a w schowku nie wygodnie, i nie bardzo mi pasuje bo trochę pierdułek tam wożę.

 

Myślałem nad przykręceniem do górnej części wnęki w tunelu środkowym (tam jest małe światełko które zostanie zasłonięte przez CB), ale jak bym tam montował to na pewno bym przerabiał.

Tyle że będzie trochę widoczne, ewentualnie może jakiś patent na jakąś zamykaną klapkę lub coś w ten deseń :?:

Jak to rozwiązaliście w waszych P11 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja mam właśnie w tym tunelu/wnęce . od góry przykręciłem uchwyt, wymontowałem lampeczkę, i tamtędy dałem kable od cb radia- zasilanie i antenowy. zasilanie dałem ze stałego plusa od audio, można gadać bez kluczyka. Jak wysiadam zdejmuje gruche z wieszaka i kładę pod cb bo jest jeszcze miejsce. a radyjko przysłaniam czapką gazetą planem miasta -różnie. pozdrowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakiś czas radyjko w tunelu środkowym w tej wnęce ale przeniosłem go na prawą stronę osłony drążka zmiany biegów... w tym całym tunelu to jakoś głupio u mnie wyglądało pozatym moje radyjko wystawało do przodu i przeszkadzało mi w zmianie biegów. Jeśli byś chciał podwiesić uchwyt tam gdzie jest ta lampka od podświetlenia to kupe roboty Ci sie szykuje a radyjko i tak widać będzie...

 

możesz pod tą kieszenią pod nogami kierowcy zamontować ale to przeszkadza w regulacji radia...

 

Aż tak kradną u Was że trzeba chować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja to zrobiłem w schowku pod nawiewem. Mam radyjko Uniden jest małe i nie przeszkadza w zmianie biegów. W zestawie dostałem wieszak, króry przykręciłem do "sufitu" tunelu. Pomalowałem wieszak na czarno żeby się komponował razem z radyjkiem. Odkręciłem konsole 5min nie jest z tym wcale kupę roboty również aby przy mocowaniu wieszaka nie przekręcić jakiegoś kabla ;) . oczywiście duzym plusem mocowania w tym miejscu jest możliowść podłączenia radia do elektryki a nie przez wejście zapalniczki.

Radyjko mogę bez problemu zdemontować odkręcajac 2 śrubki. Jak będę miał aparat zrobię fotki.

 

Widziałem tez rzep przemysłowy dostępny jest na allegro jeśli nie ma ktoś ochoty rozbierać konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie w tym samym miejscu co kolega "dinodino" w środkowym tunelu/wnęce.

Radyjko mam Alan 199A i pasuje tam idealnie, nic prawie nie wystaje i nie przeszkadza w zmianie biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jupiter2580

ja mam pomiędzy środkowym tunelem a siedzeniem pasażera i moim zdaniem jest dobrze.

gorzej miałem z umiejscowieniem anteny ale dorobiłem uchwyt i przykręciłem w miejsce mocowania relingu i ciekawie teraz wygląda z 2 metrową anteno na dachu.

 

A może zrobimy fotki swoich autek z cb ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Trochę zapomniałem o tym temacie.

Radyjko Alan109 we wnęce pod nawiewem, antena ML145 na dachu, w podejrzanych okolicach bandamka nissanklubu jako maskowanie przed rozbieganymi oczkami i klejącymi się rączkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki wam dowiedziałem się że jest tam jakieś światełko <LOL> musze zobaczyć co z nim jest, że go nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki wam dowiedziałem się że jest tam jakieś światełko <LOL> musze zobaczyć co z nim jest, że go nie ma :)

Bo nie w każdym jest :) U mnie nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z kilkoma wersjami SLX 2.0TD i w każdej było, ale nie w każdej działało.

Łatwo sprawdzić nawet w dzień wystarczy trochę pomacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...