Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem: Sprzegło , wspomaganie ,kluczyk


Gość pelee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kupiłem navare lekko rozbita z 2007 roku diesel, po sprowadzeniu jej i odpaleniu okazuje sie ze nie chce jechac jak ja wkrece na wieksze obroty to troszke ruszy ale nie ma szału a czasem to wcale nie jedzie (mam jeepa grand cherokee 4,7 w automacie i wiem jak to powinno chodzic), kolejny problem to wstpomaganie nie działa wcale, ale zobacze jeszcze czy pas nie spadł z pompy wspomagania no i na koniec nie moge wyciagnac kluczyka ze satcyjki na zadnym biegu tak na marginesie. Jesli ktos ma konkretne sugestie prosze o pomoc. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczyka to na biegu nie wyciągniesz, dzwignia musi być w położeniu P, wtedy tylko kluczyk wyjdzie. Tak jest u mnie więc u Ciebie też tak samo winno być. Co do reszty to nie mam pojęcia. Niech się jakiś 'mechanik' wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ,kluczyk juz wyjąłem , wspomaganie to pasek spadł i juz oki ale sprzęgło to musze wymienic. Moze ktos z was wie dokładnie z jakiej to renówki jest silnik bo raczej w serwisie to sprzegła nie kupie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest silnik w 100% (no może 90%) Nissana.

 

"2,5-litrowy diesel jest nową konstrukcją.

Mimo że jednostki wysokoprężne z Almery i Primery pochodzą z Renault

(firma ma 44,4 proc. akcji Nissana), to silnik 2.5D powstawał bez pomocy Francuzów.

Dostępny jest w dwóch wersjach mocy - 144 i 174 KM." Wysokie obroty 2005-06-28

 

Czemu więc ten znaczek DCi z Renault na silniku :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym na forum. Silnik navary 2,5 dci jest japońską konstrukcją nissana. Pierwsze modele z normą spalania euro 3 miały moc 174 KM. Model 2007 i wyżej spełnia normę euro 4 i ma 171 KM. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...