Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przymiarka do nowego X-T z silnikiem 2,5l, MT


Gość PiotrC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako nowicjusz. Mam pytanie do osób eksploatujących rzadką zapewnę odmianę X-Traila, a mianowicie wersję benzynową z silnikiem 2,5 litra. Ile takie bydle może REALNIE palić w wersji :

1. Codzienne dojazdy do miasta, trasa ok. 20 km w jedną stronę, trochę uliczek, trochę koreczków. Noga kierowcy - raczej lekka, bez nadmiernego opierania się o gaz.

2. Długa trasa typu autostradowego, włączony tempomat, prędkoć ok. 120 - 130 km/h.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. Niestety zadałem podobne pytanie jednemu z delirów i mnie spuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz troche danych ale ogolnie to slabo, znajomy ma poprzednia generacje 2003 na gazie to pali od 11 na trasie (polskie drogi) a w sytuacji 1 podanej przez Ciebie to ok 13 bo podobnie ma do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowicjusz. Mam pytanie do osób eksploatujących rzadką zapewnę odmianę X-Traila, a mianowicie wersję benzynową z silnikiem 2,5 litra. Ile takie bydle może REALNIE palić w wersji :

1. Codzienne dojazdy do miasta, trasa ok. 20 km w jedną stronę, trochę uliczek, trochę koreczków. Noga kierowcy - raczej lekka, bez nadmiernego opierania się o gaz.

2. Długa trasa typu autostradowego, włączony tempomat, prędkoć ok. 120 - 130 km/h.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. Niestety zadałem podobne pytanie jednemu z delirów i mnie spuścił.

 

Właśnie odebrałem 2,5 CVT -po przejechaniu 200km 50/50 spalanie 12,6 l/100-ale to z rożnymi przegazówkami i próbami.W przyszlym tygodniu napiszę wiecej.Pierwsze wrażenia nie są niestety najlepsze-porównanie do Opla Frontiera 3,2 automat.-przy przyspieszaniu głośno w kabinie,najmniejsze drgania również da się usłyszeć tak że wyciszenie raczej kiepskie-a może przesadzam?-zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...