Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 GTI TURBO


Gyraf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no stroiłem go - co chcesz o tym wozie wiedzieć ?

Powiem tak że wszytko gra tylko do zaopikowania się są amortyzatory i heble...

Silnikowo i napędowo wszystko git no i prosty jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już ze 2-3 miechy lata... więc choroby wieku dziecięcego raczej są za nim.

To jest chłopaka drugi N14 GTI z Turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro choroby wieku dziecięcego ma już za sobą , i wszystko chodzi jak trzeba to może warto , chociaż moim zdaniem kupując takie auto nie wystarczy wsiąść i jechać - trzeba znać się troche na mechanice i tuningu i użytkować je z głową , a także umieć rozpoznać wszystkie symptomy że coś się dzieje nie tak z autem (mogą ci w tym pomóc np. dodatkowe wskażniki ) jeśli chcesz nacieszyć się nim przez dłuższy czas . chyba że chcesz je bezmyślnie skatować a póżniej pomalować na zielono i wepchnąć w krzaki :D . nie twierdze że nie znasz sie na tuningu czy mechanice , ale gdybyś sie znał to chyba nie pytał byś na forum czy warto to brać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro choroby wieku dziecięcego ma już za sobą , i wszystko chodzi jak trzeba to może warto , chociaż moim zdaniem kupując takie auto nie wystarczy wsiąść i jechać - trzeba znać się troche na mechanice i tuningu i użytkować je z głową , a także umieć rozpoznać wszystkie symptomy że coś się dzieje nie tak z autem (mogą ci w tym pomóc np. dodatkowe wskażniki ) jeśli chcesz nacieszyć się nim przez dłuższy czas . chyba że chcesz je bezmyślnie skatować a póżniej pomalować na zielono i wepchnąć w krzaki :D . nie twierdze że nie znasz sie na tuningu czy mechanice , ale gdybyś sie znał to chyba nie pytał byś na forum czy warto to brać ??

jestes w wielkim błędzie bo po pierwsze zbudowałem SC 1.1 Turbo 170KM po drugie wskaźniki to mam nawet w moim N14 1.6 i wiem małe co nieco a po trzecie to jestem z gdańska a auto jest w warszawie i jak narazie wole sie zapytac czy warto sie wybieraz i go zobaczyc bo moze ktos coś wie na temat tego auta np po dzwonie albo zaliczyło rolkę a może 260 km jezdzi jak 1.4

 

ps

i w taki sposób dowiedzilem się już ze amorki i heble ma do robienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ! jestem zainteresowany :P a naped gti-r'owy tez ??

To cały wóz trzeba sprowadzić i robić przekladkę kiery - innej możliwości nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...