Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brzęczenie po zapaleniu silnika


WOJTEK P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Chcę się "pochwalić". Od pewnego czasu zauważyłem,że po odpaleniu silnika z rana słychać jakiś brzęko-świergot -pisk .tj.coś jakby pasek klinowy - ale to chyba nie on. jak dodam gazu --brzękot ustaje , a kiedy obroty spadną --znowu to słyszę. Dodam tylko ,że wcześniej już to słyszałem po umuciu silnika--ale tylko 2-4 dni---(u wspólnika też tak było po umuciu silnika) Teraz jest cały czas (tylko na zimnym silniku) --- I w związku z tym mam pytanko----może Ktoś z Was spotkał się z tym problemem--i wie jak temu zaradzić .(t

zn.nie brać do głowy :) , czy umawiać wizytę w serwisie :( )

PS. po wymianie klocki hamulcowe (oryginalne nissanowskie--chyba?)--PISZczą !!! -- i to mnie wkurza !

POZDRAWIAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas zimnych dni (tak jak np. teraz) po włączeniu podgrzewania silnika wydobywa się bardzo głośny "pisk" ale nie jest to turbina tylko jakby coś obok. Ten odgłos towarzyszy od pierwszego odpalenia (to akurat była zima) więc chyba tak już po prostu jest... Po dodaniu gazu ustaje i za chwile znowu, trwa to ok 3-4 min, mniej więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I u mnie cos takiego bylo ale po ostatniej wizycie w serwisie chlopaki podobno odgieli jakas blache - ustalo - ale nie wnikalem co za blaszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...