Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drgania bagażnika od bassu


Watson20054133

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegoś czasu mam zainstalowany sprzęt CA w moim samochodzie :)) Za całość zapłaciłem prawie 2 000 zł ale nieważne:P

 

Mam problem z bagażnikiem. Podczas grania suba są drgania i jest niefajny dźwięk ( trrrr trrr trrr :PP ) Próbowałem już różne rzeczy... gąbeczki, folia bąbelkowa i nic to nie dało.... :/ Postanowiłem ściągnąć tablice rejestracyjną i okazało się że nawet bez tablic takie same dźwieki wydaje... problem jest w karoserii :| Co mogę zrobić? Bo nawet nie wiem czy wytłumienie cokolwiek da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz bas :P, a tak serio to mozesz sprobowac wytlumic, ale musialbys juz wtedy uzyc porzadnych mat, typu dynamat, bo tasma dekarska za wiele raczej nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalej masa bitumiczna taka do izolacji fundamentow, albo ew pianka montazowa. niestety silowniki moga nie dac rady

niestety car audio nie idzie w parze z funkcjonalnoscia i praktycznoscia.

 

napisz co tam masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na zawiasy klapy, mocowanie siłowników i na zamek może są gdzieś luzy i stąd te dźwięki. Może wystarczy tylko przesunąć trochę zamek w dół żeby klapa lepiej dochodziła do uszczelki ewentualnie założyć grubszą uszczelkę lub dłuższe odboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson20054133, Całą skrzynie bagażnika, klapę (wewnątrz i zewnątrz) zmuszony jesteś wykleić. Tłumienie kompleksowe. Poprawi to sztywność karoserii i zniweluje drgania. Miejmy nadzieje do stopnia niesłyszalności :) Ja tak mam, mimo to zderzak gra ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...