Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Rozkrecanie drzwi kierowcy


Gość Topeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazlem sporo tematow mowiacych o rozkrecaniu drzwi kierowcy w modelu p12.

 

Nie udalo mi sie jednak znalesc informacji - jak zdjac te plastiki i poszycie drzwi ?

Od czego zaczac to rozkrecanie? Gdzie sa jakies sruby?

ew. gdzie sa jakies zatrzaski zeby wyjac te plastiki z drzwi?

 

Bede wdzieczny za jakies informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo juz to na forum kilka razy ale moge podpowiedziec : aby w P12 zdjac plastik z drzwi nalezy odkresci 3 srubki , jedna jest za zaslepka przy klamce , druga jest za zaslepka w podlokietniku , a trzecia jest za zaslepka w okolicach glosnika . Po ich odkreceniu pociagasz za dolna czesc plastiku i juz jestes w srodku drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

bylo juz to na forum kilka razy ale moge podpowiedziec : aby w P12 zdjac plastik z drzwi nalezy odkresci 3 srubki , jedna jest za zaslepka przy klamce , druga jest za zaslepka w podlokietniku , a trzecia jest za zaslepka w okolicach glosnika . Po ich odkreceniu pociagasz za dolna czesc plastiku i juz jestes w srodku drzwi

 

Zaślepka przy klamce i zaślepka przy łokietniku to chodzi o tą samą zaślepkę? (zaślepka w tym miejscu gdzie łapiemy ręką kiedy zamykamy drzwi?) jeśli tak to w sumie 4 śruby trzeba by odkręcić ja te wszystkie odkręciłem i sie bardzo mocno trzyma przy zamku boczek, nie wiem czy tam jest jakiś mocniejszy zatrzask czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepka przy klamce i zaślepka przy łokietniku to chodzi o tą samą zaślepkę? (zaślepka w tym miejscu gdzie łapiemy ręką kiedy zamykamy drzwi?) jeśli tak to w sumie 4 śruby trzeba by odkręcić ja te wszystkie odkręciłem i sie bardzo mocno trzyma przy zamku boczek, nie wiem czy tam jest jakiś mocniejszy zatrzask czy co.

 

Musisz cały bok podnieść do góry a nie ciągnąć do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...