Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Błotniki i progi do wersji amerykanskiej maximy


Gość nismo99

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze wie od czego mozna dopasowac progi albo błotniki do amerykańskiej A32. Wiem, ze błotniki różnią się od europejskiego QX. Wie ktos moze jak jest z progami? Pasuja od QX? A może można jakos z primery albo czegos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

A musisz kombinować z dopasowywaniem? Na allegro widziałem kilka ofert Maxi USA na części. Poza tym znam miejsce w Lublinie, gdzie facet ma chyba 2 lub 3 sztuki. Także jak chcesz mogę dać Ci namiar.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz kombinować z dopasowywaniem? Na allegro widziałem kilka ofert Maxi USA na części. Poza tym znam miejsce w Lublinie, gdzie facet ma chyba 2 lub 3 sztuki. Także jak chcesz mogę dać Ci namiar.

Pozdrawiam

 

Ja poproszę. Wybieram się do Lublina niedługi i chętnie zobaczę co z nich można wygrzebać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pojawila sie wkoncu jakas maxima na allegro, ale jakos ciezko z włascicielem sie skontaktowac. Dzieki wielkie za numery. Moze ktos wie o jakiejs amerykanskiej A32 blizej Olsztyna?

 

[ Dodano: Wto 25 Lis, 2008 12:34 ]

Te dwa numery na pewno sa prawidłowe? Pierwszy z nich - nie ma takiego numeru, a w drugim włącza się poczta głosowa Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...