Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 98r.SLX


Gość ARTEKP11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pali mi się kontrolka od poduszek a mam 2, od samego kupna nie widziałem żeby się paliła nie wiem o co chodzi mam nadziee że te poduchy są. :( Mam w planach dobrać się do deski i wyjąć zegary żeby sprawdzić żarówkę mając nadzieje że to tylko to. Podłanczałem go pod komputer i żadnego błędu nie wykazał jak jeszcze inaczej sprawdzić czy te poduszki istnieją :?: Proszę o pomoc nowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszke pasazera powinno byc widac ze schowka - powinno byc widac zwiniętą tkaninę. Poduchy kierowcy nie wypatrzysz niestety.

 

nie swieci - typowy manewr specy - wykrecic zarowke to nie denerwuje nowego wlasciciela ;-)

Ale jak komp nie pokazuje bledow to moze rzeczywiscie zdechla zarowka po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz sprawdzę dziś tą poduche od pasarzera, mam nadzieje że jest. A powiec mi jak można ją zobaczyć ? mam schowek wykrecić czy poprostu będzie widać przez jakąć szczeline :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok. mam nadzieje że mam te poduszki bo inaczej bardzo się wk... ale mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli nawet została wyjęta żarówka bo się paliła to musi być jakiś powód że została wyjęta. a wrazie czego to gdzie można kupić takie żarówki :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powod ;-) kolizja ;-) wystrzał ;-)

 

kupisz w sklepie z elektroniką, w lepszych motoryzacyjnych, na allegro czy w koncu w aso.

 

z tego co pamietam idzie tam zarowka R5 lub R3 - musisz sie upewnic, ew niech lepiej zorientowani koledzy sie wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjęcie zegarów jest jakimś wiekrzym problemem żeby dostać się do żarówek. Nie chce poprostu czegoś uszkodzić a tym bardziej żeby coś mi wystrzeliło w twarz :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. poszperaj po forum.

Jak masz licznik na lince to zapewne musisz ja wypiac ze skrzyni biegow, dalej jest latwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...