Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

A32 reflektory gladkie szklo


Gość Wald
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak rzeczywiście, przepraszam za zniewage, a może za komplement. W kazdym razie żarówki jakie to mnei najbardziej interesuje.

Pozdr

GrzMi

 

Raczej zniewaga :P

A co do żarówki, to zapewne będzie to D2R.... chyba że masz tam soczewki to D2S

Najlepiej, to wyciągnij sobie żarówkę i tam wszystko powinno pisać.

 

Wald.... te z całości wyglądają na samochodzie bardzo ładnie, do Twojego koloru jednak proponowałbym clear zamiast dymionych, ale to w sumie kwestia gustu. Pamiętaj jednak mimo, że będzie , to nowa lampa z polerowanym szkłem, montaż soczewek obowiązkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zniewaga :P

 

rzecz gustu rzekł Baca całują koze w zad. Jak dla mnie to komplement bo moim zdaniem modelowi A32 nic nie brakuje ale wersji A33 brakuje jeszcze mniej.

Poza tym żarówki rzeczywiście D2R już wymieniłem. Za całośc zapłaciłem 340 zł a w serwisie cena jednej tylko zarówki wahała się od 400 do 1700 zł. Szok :zly2: w trampkach.

A wie ktoś może gdzie moge kupić ten łącznik do silniczka poziomowania świateł?? Ma może ktoś z was program servisowy gdzie są oznaczone części?? Jak będę znał nr katalogowy to może ściągne ze stanów??

pozdrawiam

GrzMi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... nie chce Ci się szukać :PLINK

A jeśli chodzi o "xenony H4", to się jeszcze zastanów.

 

Oj faktycznie kiedys czytalem ten temat.

Dostalem H4 za darmo wiec raczej zostana, te same ma Jamo w N15 w gladkim szkle i swieca super, nie oslepiaja, nawet policmajstry kiedys pochwalily :) A u mnie w ryflach to juz jest troszke lipa dlatego chcialbym zmienic na gladkie szklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz gustu rzekł Baca całują koze w zad. Jak dla mnie to komplement bo moim zdaniem modelowi A32 nic nie brakuje ale wersji A33 brakuje jeszcze mniej.

GrzMi

 

Też tak twierdzę, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Dlatego właśnie napisałem, że raczej zniewaga...oczywiście moim zdaniem. Jeśli dzisiaj miałbym wybierać miedzy modelem A32 lub A33 wybrałbym A32!

A jeśli już przy temacie braków ;), to kilka rzeczy mi w A32 brakuje, ale niestety w A33 również ich nie ma. W sumie to taki tochę mocniejszy lift między nimi i tyle ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...