Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki gaz do Patha R51 (4L V6) 2005r. ?


Gość Luke

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Kupiłem właśnie autko z tematu. Jestem zdecydowany na zaaplikowanie mu LPG, czy możecie polecić jakąś konkretną instalację do niego ? Słyszałem pomysł nt. STAG 300, myślicie że to dobry wybór ?

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

Stag 300 - to tylko sterownik, a on wbrew pozorom na najmniejszy wpływ na jakość instalki, białostocki stag300 to dobry sterownik, ale dobre też są inne

 

więc na co zwracać uwagę, pierwsze to szukaj stabilnego reduktora o wydajności nie mniejszej niż 300KM, druga sprawa to wydajne wtryskiwacze, najważniejsza sprawa to poprawny montaż.

 

Warto z góry narzucić gazownikowi mocny reduktor i dobre wtryski - do tego warto dołożyć, nie warto dokładać do wymyślnych sterowników, STAG, KME wystarczy.

 

Ja mam u siebie w silniku 3.3 V6 reduktor o sporym zapasie mocy + wtryski pojedyńcze Magic Jety +Stag, auto zapitala fajnie wciskam i mam 180km/h bez problemu, więcej nie da rady bo odcinka działa.... :/

 

Z gazem mogą być problemy, a NAWET ZAWSZE SĄ - ja jeżdzę już 10lat autami na gaz i wiem, że warto się samemu zainteresować i dobrać odpowiednie elementy instalki, bo to 50% sukcesu, reszta to moznaż i konfiguracja ustawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...