Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skóra czy materiał?? Co wybrać??


Gość gruby 66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mdzalewscy

jednym gorąco w d... (szczególnie tym co nie mają) innym wszystko pasuje

 

ja szukałem sobie auta ze skórą, ale trafiłem na dość atrakcyjny model bez i to jego kupiłem.

 

Następne jakie będe szukał auto - to jeśli będzie używane to ze skórą, jeśli nowe to bez skóry.

 

Przy nowych auta to spora dopłata i bym się raczej nie zdecydował, przy używanych różnic często brak, albo są nieduże.

 

Skóra daje fajny klimacik, trochę prestiżu, luxusu (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra jest łatwiejsza w użytkowaniu (jakieś plamy) i jest trwalsza.

Natomiast jest mniej przyjemna w odczuciach na przykład w zimie czy w chłodniejsze dni już trzeba trochę zagrzać siedzenie bo nie jest za przyjemnie.

Nie wspominam o kosztach jak wybierasz samochód nowy. Na pewno daje jakiś prestiż samochód ubrany w skórę ale czy warto ładować pieniądze i tak nikt tego nie zapłaci przy odprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

Navara D40 , tkanina na siedzeniach okropnej jakości , siedzenie kierowcy w miejsci nad pokrętłem siedzenia wytarta przy przebiegu 50.000 km w 1 rocznym samochodzie , nie ma szans na reklamacje!!! SKANDAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara, przebieg +30k, skóra jak nówka. W każdym bądź razie, jeśli nie zależy Ci na elektryce przy fotelach to bierz bez..... a potem daj do obszycia, wyjdzie taniej ;) Skóra praktyczna rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 66 tys przejechane na krotkich dystansach z materiałem i autko nadal wyglada jak nowe .... 3 lata na zmiane ja ojciec mamuska worze czesto gesto siorki dzieciaki na basen ... a materiału nic nierusza ...

 

i nielubie jezdzic po skorze w aucie na zakretach ( podczas dynamicznej jazdy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Mam czwarte auto (osobowe) z kolei które ma skórzaną tapicerke, może to funkcjonalne i daje odrobine luksusu, ale czy miło się na tym siedzi to nie wiem. Dobrze że w pickupie mam szmaty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skore (primera) i powiem tak,gdyby nie podgrzewanie siedzien to w zimie jest to przeklenstow,zimne jak lod.Na zakretach trzymanie jest calkowicie do niczego,wysuwam sie spod pasow jesli trafie na jakis ostrzejszy zakret. Fakt ze ladnie wyglada i niesamowicie latwa jest w utrzymaniu. co do twojego dylematu,to jesli masz mozliwosc zobaczyc auto ze skora/bez niej i ocenic porownac to byloby najlepsze rozwiazanie.jak juz ktos powiedzial obszycie moze wyjsc taniej(w stosunku do zakupu nowej jako opcji w salonie), a dodatkowo mozesz wtedy sobie kombinowac z kolorami(jakie boczki,jakie siedzisko itd)lub mozesz wybrac by obszyc tylko same boczki(o wiele praktyczniejsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Ja tez dorzucę trzy grosze. Jeżdżę maximą ze skórami i pomimo wielu lat eksploatacji (auto z 1995) są w naprawdę niezłym stanie. Przy zakupie Navary obejrzałem sobie dokładnie skórzaną tapicerkę i zrezygnowałem... Coś z tymi skórami jest nie tak. Odnoszę wrażenie, że to nie do końca naturalna skóra, ina w dotyku, taka jakby cienka, moim zdaniem nie warto przepłacać. Jak ktoś chce i lubi można dać fotele do obszycia - będzie taniej i tak jak sobie zażyczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszycie. Jak Navara to tylko bez skory. Bez sensu do pracujacego auta brac skore. W carnivalu mam skore i to jeden z powodow dla ktorego trzeba kupic inne auto- szkoda zeby tapicerka sie niszczyla przewozac rozne dziwne i ciezkie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidia, nie wie jaką masz pracę ale ja mam firmę budowlaną i już bez skóry samochodu nie kupię, ponieważ jak się coś zabrudzi wycieram szmatką a materiał trzeba prać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...