Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PATHFINDER z USA - MILE na KM


Gość borkol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Od niedawna jestem posiadaczem PATHFINDERA 4l V6. I jak to zwykle bywa z nowym wozem mam kilka pytań do bardziej doświadczonych osób.

Po pierwsze czy w wersji z USA w sposób bez inwazyjny ( np z konsoli ) możemy zmienić parametry kompuera tak aby wskazywal dane dotyczace np średniej prędkości czy spalania w km a nie w milach. Dodam , że jest to wersja SE (bez DVD) . Chodzi mi o te dane które są wyświetlane pod prędkościomieżem .

Po drugie . Czy ktoś z szanownych uczestników forum ma doświdczenia z zagazowniem silnika 4l v6. Pytam bo wiem z doświadczenia , że nie wszystkie silniki znoszą zasilanie LPG. Mam kilka kosztownych doświadczeń. Chcialbym ich w przyszości uniknąć , dlatego też pytam.

Zgóry dziękuję z odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kolego ja mam patha z usa 2008r 4.0l v6 SE i zagazowalem go odrazu po sprowadzeniu przejechalem juz 15000mil i nic sie niedzieje zlego. Znajomy ma tez SE 4l v6 z 2005 i jego przjechal juz na lpg ok.65000mil i tez jest ok. ale pali wiecej o 6-8l lpg na 100km/h niewiemy czym to jest spowodowane stl jazdy podobny :?: ja tez chcialbym zmienic mile/km ale nic niewien jak to zrobic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...