Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z patrolem:\


Gość CzłowiekPIES

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzłowiekPIES

Witam zakupilem niedawno nissana patrola gr rocznik 1992 2,8 turbodiesel. Pali na dotyk , chodzi rowno ale trzyma na wolnych obrotach niecala 1 atmosfere. Jaka moze byc przyczyna??Dziekuje za udzielone odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być nieszczelny zawór przelewowy na pompie oleju, uszkodzony czujnik, zbyt rzadki olej albo poprostu duży przebieg i dosyć zużyty silnik - generalnie jeśli przy dodaniu gazu ciśnienie idzie w górę i nic zanadto nie stuka to nie masz się czym przejmować. Pwinieneś zaczać jednak od pomiaru ciśnienia oleju czujnikiem mechanicznym z manometrem i dopiero potem się zastanawiać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Ja w jednym parchu miałem na wolnych ciśnienie bliskie zeru, i przejeżdził tak 5 lat, te zegary są tylko pojęciem względnym, ja bym podjechał do majstra i wkręcił manometr wtedy będziesz miał pewnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam

mnie wlasnie majster (spec od diesli) pocieszył że czeka mnie remont silnika w GR Y60 92r 2.8 T.D.

na każdym cylindrze mam inne ciśnienie (najpierw słabo palił, wymieniłem świece, troche sie telepie rano ale kreci lepiej) , powiedział że koszta duże i nie wiem co robić, czy jeździć tak jak jest ? przelot na blacie 360 tyś. km. + trzy wtryski do wymiany ( a trzy w lepszym stanie) - pomocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...