Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan bluebird 2.0 diesel rok 1988


Gość kamila657

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z elektryką w nissanie bluebirdzie 2.0 d akumulator jest naładowany ale nie świecą żadne kontrolki świece nie grzeją nawet nie ma świateł awaryjnych czy ktoś może mi pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KarolGalek

nie doszukuj sie na poczatek jakis wielkich skaplikowanych rzeczy

sprawdz klemy na spokojnie polec po kablach moze cos jest przerwane

pozniej pasuje sprawdzic alternator ale dziwne ze nic nie lata

po mojemu to kabel przerwany

ale sa tutaj magicy co odrazu beda wiedziec co ;P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego właściciela/właścicielkę Bluebirda i od razu zapraszam na moją stronę o tym autku- http://bluebirdclub.w.interia.pl .

 

Do rzeczy: Pod maską masz dwie puszki z bezpiecznikami od dużych prądów. Weź posprawdzaj je wszystkie czy który nie jest uszkodzony. Zwłaszcza popatrz na te opisane jako INGITION;GLOW lub ING. Przekaźnik od świec żarowych znajduje się między serwem hamulcowym a obudową filtra powietrza. Po przekręceniu kluczyka powinieneś/nnaś słyszeć dwa "cyknięcia"- pierwsze bardzo cichutkie spod fotela pasażera(ze sterownika) a drugie już dość wyraźne ww przekaźnika spod maski. Jeśli wszystko jest sprawne to być może poszedł Ci jeszcze inny bezpiecznik- w kabinie- też je sprawdź i odezwij się do mnie na gg- będziemy działać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...