Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie palacy silnik


Gość Pietja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pewien problem z odpaleniem Navary. Byla ona lekko uszkodzona z przodu z prawej strony. Przed naprawa blacharska wszystko bylo ok, silnik palil i auto jezdzilo. Po naprawie mam problem z odpaleniem. Silnik nawet nie kreci. Wszystkie kontrolki zapalaja sie oprocz wskaznika na ktorym biegu jest samochod (skrzynia automatyczna). Zwracam sie do was z pytaniem co moze byc tego przyczyna. Sprawdzalem juz bezpieczniki, podlaczenie wszystkich kabli itp. Nic nie przychodzi mi do glowy. Prosze o jakies sugestie i rady w tej sprawie

 

Pozdrawiam :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales ze nie wyswietla Ci w jakiej jest pozycji skrzynie, moze "wajcha" jest na "P" ale fizycznie jest nieco inaczej, albo masz odblokowana skrzynie. W koncu jak Ci ja naprawiali to pewnie porozbierali pol przodu i zeby auto ruszyc musieli odblokowac skrzynie, moze jej nie zblokowali, podlaczyli czy jak inaczej to napisac. jest taki przycisk co sie chyba shift block nazywa czy cos z shiftem.

 

Lub podczas naprawy cos sie komus przypadkiem urwalo? ale pewnie bys zauwazyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrali pol przodu, ale nie byl wyciagany ani silnik, ani skrzynia wiec wszystko powinno byc ok, ale popatrze jeszcze przy tym przycisku, moze cos jeszcze zdzialam. A wiesz moze co trzeba zrobic z tym przyciskiem? Moze jeszcze jakies inne sugestie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Sprawdz czyjnik w skrzyni odpowiedzialny za wyświetlanie "biegów" (PARK/NEUTRAL POSITION SWITCH).

Jeżeli jest problem z tym czujnikiem lub wiązką to samochód też nie odpali.

Do czujnika dochodzi chyba 12 kabelków (ale nie jestem pewien na 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...