Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A33] Zmiany w zawieszeniu... amorki, sprężyny, felgi


kubekch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Zastanawiam się czy na wiosnę nie wprowadzić do swojej A33 pewnych zmian w zawieszeniu.. Chodzi mi o lekkie obniżenie i utwardzenie zawieszenia, a później postawienie jej na większych niż 16 cali felgach alu...

 

Moje pytanie jest co byście polecili, żeby nie przesadzić.. Tzn. żeby nie było super nisko, super twardo. Chodzi o jakieś optimum, żeby auto lepiej trzymało się w zakrętach, było sztywniejsze.. Co byście polecili za rozsądne pieniądze... ? Ponadto chodzi mi po głowie postawienie auta na ciekawszych większych felgach.. Myślicie, że 17'' będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz aby auto się dobrze prowadziło to wystarczą same gazówki bez sprężyn. Jeśli chcesz aby była gleba, poprawiona aerodynamika, taczkowatość na naszych drogach i jeszcze lepsze trzymanie w zakrętach to polecam Iluminy białe+sprężyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za przydatne informacje... :)

 

Nie chciałbym żeby wyszedł z tego kompletny beton, wolałbym coś pomiędzy...

Ale zobaczymy na wiosnę... A jaka jest różnica pomiędzy amorkami gazowo-olejowymi, a gazowymi? Jest sens stosować te drugie na zwykłych sprężynach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...