Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D-22 i problem z hamulcami tylnymi


Gość MISZA34

Rekomendowane odpowiedzi

Zanabyłem drogą kupna :) Navare d-22 2000r z rozwalonymi tylnymi hamulcami i i nic by nie było w tym nienormalnego gdby nie linki równoważące szczęki hamulcowe . Po rozebraniu bębnów okazało się że trzeba je wymienić ..i tu problem w servisie powiedzieli mi za jedną linkę 200zł :620: x 4szt ..o matko i córko .. za drogo ..czy ktoś ma może namiar na coś tańszego , albo coś w zastępstwie , zamiennik bo to się w głowie nie mieści aby tyle za 40cm linki zapłącić 800zł .. proszę o POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spróbuj na Allegro, albo w hurtowni motoryzacyjnej oni mają zamienniki. W moim rejonie jest inter cars ja tam kupiłem pasek do wspomagania kierownicy za 17 zł a w nisanie kazali mi płacić 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem na allegro ale nie chcą sprzedawać samych linek z używanych części a nowych nie ma . A w sklepach to nawet nie ma co mówić. Myślałem że może ktoś miał ten sam problem i udało mu się jakoś je zastąpić z innego modelu czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak

Poszedłem do nissana, podali mi numer części a następnie z tym numerem udałem się do hurtowni motoryzacyjnej (tam mają różne mądre książki), i sprzedawca znalazł mi zamiennik. W sklepie nie ma co próbować, szkoda czasu.

Są jeszcze firmy specjalizujące się w dorabianiu takich rzeczy ale to musisz poszukać.

I jeszcze jedno po numerze części możesz ją znaleźć w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , już po zabiegu .. dorobiłem sobie nowe , tz dorobili mi . W sklepach zamienników nie było , tylko serwis Nissana ale.. zapłaciłem z 1szt dorabianą 25zł a w serwisie średnio 100zł .Wychodzi że mam teraz samochód do którego trzeba bedzie trochę kombinować z częśćmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...