Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Sprzęgło, docisk, pompa a może wysprzęglik???


Gość zaxa10

Rekomendowane odpowiedzi

Mamm problem ze swoim sprzegłem w p12 , 2.2 di.

Sprzegło jest twarde, biegi ciezko wchodza, a podczas jazdy po dodaniu gwałtownie gazu, wzrastaja obroty, a samochód tak jakby nie miał mocy i nie przyspiesza, dopiero po puszczeniu pedału i dodawaniu powoli gazu sie rozpędza. Po rozgrzaniu auta biegi czasami wchodza dobrze, a czasami z oporami. Nie wiem co to moze byc, nie chce sie od razu ładować w naprawy sprzegła, gdyz chciałbym zaczac diagnoze od mniej kosztownych elementów.

Prosze o pomoc i ewentualnie jakie moga byc koszty naprawy i elementów!!!!

 

[ Dodano: Nie 30 Lis, 2008 21:41 ]

Szkoda, ze na tym forum sa tylko osoby czytające a nie pomagające, to tylko swiadczy o uzytkownikach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamm problem ze swoim sprzegłem w p12 , 2.2 di.

Sprzegło jest twarde, biegi ciezko wchodza, a podczas jazdy po dodaniu gwałtownie gazu, wzrastaja obroty, a samochód tak jakby nie miał mocy i nie przyspiesza, dopiero po puszczeniu pedału i dodawaniu powoli gazu sie rozpędza.

 

 

Wyglada na to ze jednak sprzeglo sie konczy kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Radkow, a jak tam się u Ciebie rozwiązał problem ze skrzynią biegów? Coś tam kiedyś pisałeś na ten temat o ile się nie myle... :)

 

Skrzynia wymieniona na uzywke i na razie smiga :) Chociaz tez mi ostatnio biegi ciezko wchodza, ale zauwazylem ze wszystko zalezy od tego jak sie auto ulozy na drodze, gdy jest z gorki biegi wchodza super, a pod gorke ciezko, wiec zastanawiam sie czy cos z podzuszka moze ktoras jest nie tak

 

[ Dodano: Pon 15 Cze, 2009 07:24 ]

Ale nie do konca wiem jak wygląda ten wyrwany pedał sprzegła ze sciany grodziowej

 

A jak tam wogole rozwiazales swoj problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...