Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skyline (skaline) jak wyglada rejestracja takiej zabawki w p


Gość pluto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w angli chce sprowadzic sobie nissana skyline do polski nie wiem jak wyglada rejestracja poniewaz on ma kiere z prawej i troszke sie boje bo z tego co mi diler powiedzial ze do 99r nie byly produkowane z lewa fajera podpowidzcie co mam zrobic w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wszystko jest ok tylko nie bylo do nich kokpirow na lewa strone

 

[ Dodano: Pon 01 Gru, 2008 23:43 ]

:diabel2: a gdzie moge kupic czesci do przekladki do takiego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda, jesli nie przełożysz kierownicy i nie nabijesz nowego nr vin. Każdy inny sposób jest dobry dopóki nie trafisz na odpowiedniego policjanta, urzędnika czy diagnosty.

 

Koszta od 6k zł w góre, zależy jak dobrze ma być to zrobione. Jak chcesz to wyślij mi PW to skontaktuje cię z osobą która takimi przekładami się zajmuje i wytłumaczy ci co trzeba zrobić i ile to będzie dokładnie kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego skyline-a chcesz kupić to po pierwsze, po drugie to jeżeli mowa o np. r33 to pasuje się części z 200sx itp. mam namiary na parę osób które przekładały i rejestrowały w Polsce. i po 3, co to jest "skaline", to chyba jakaś nowa wersja specjalnie dla Ciebie zrobiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to jest chore przekladac auto sportowe nie zamierzam tym wolno jezdzic kolega ma z 96r 2,5lub2,6 l nie wiem jaki to model on chce go przelorzyc a ja jestem z zamiarem kupna 99r 3,6 turbo ale raczej nie kupie bo nie lubie przekladek widzialem jak to robia i sie troszke obawiam bo nie mam lekiej nogi a nie chcial bym zeby mi hamulec wpadl w podloge a co nadaje sie jeszcze do jazdy dla wysokiej osoby wchodzi tylko 4x4 i dobre osiagi w tym momecie jezdze A 6 3 l disel i patrolem 2,7disel na audi nazekam caly czas a nissanikiem nie bylem na warsztacie jakies 2 lata i nic sie nie dzieje a to stary kapec 95r tak wiec chce cos z nissana bo wydaje mi sie ze jest nie zawodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy GTR juz jest d*pa bo ma dwie turbiny i trzeba zrobic calkowita przebudowe.

 

gdzieś też mam namiar na gościa co przekładkę zrobił, było to dawno temu i wtedy zastąpił ją jedną większą turbiną aczkolwiek teraz ma patent jak to zrobić żeby zostawić dwie.

 

gdzieś jak bym poszukał w swoich archiwach to o ile się nie mylę mam też info że chyba dwa skyliny udało się zarejestrować u nas z kierą po prawej lewej stronie. i wbrew pozorom z kierą po prawej jeździ się bardzo dobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wiem miejwiecej gdzie tylko nie mam namiaru na tego gostka wiem ze jest z poznania i pracuje gdzies w firmie tuningowej oba auta maja jednego wlasciciela sam jezdze do polski anglikami i nie przeszkadza mi kierownica a przekladki nie zrobie dzis ogladalem kilka aut po przekladkach nie ja chce zyc jak cos to znajde inne auto w podobnej mocy z kiera po lewej w usa maja takie zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ogladalem kilka aut po przekladkach nie ja chce zyc jak cos to znajde inne auto w podobnej mocy z kiera po lewej w usa maja takie zabawki

 

I tak zrób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kiera po lewej w usa maja takie zabawki, tylko że to też są przekładki. Dealer Ci dobrze powiedział. Chyba że będzie to autko po 99 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto Ci tak powiedział i gdzie takie sprzedawali po 99 roku. w Polsce też są przekładki więc nie bardzo rozumiem czego miał dotyczyć post o USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...