Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Propozycje naklejek NPT


eszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja też coś mogę wspomóc w projekcie. generalnie proponowałbym coś w stylu naklejek nissantech.pl bo ta czcionka jest genialna w swojej prostocie. posiadam też fonty OEM nissan i wiele innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieqq przesadziłeś :D Na drodze nikt nie wie, co to jest VE. No chyba, że dostanie elegancko w d*pę :P Natomiast napis Nissan Power Team mógłby być. Ale nie za duży. Trzeba zaprojektować napis i miejsce takiej naklejki. Słówko Power jest rozpoznawalne.

Sam odkleiłem naklejkę SR20VE. Pozdro

p.s.

Jak masz, to się jednak piszę na taką naklejkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieqq przesadziłeś :D Na drodze nikt nie wie, co to jest VE. No chyba, że dostanie elegancko w d*pę :P Natomiast napis Nissan Power Team mógłby być. Ale nie za duży. Trzeba zaprojektować napis i miejsce takiej naklejki. Słówko Power jest rozpoznawalne.

Sam odkleiłem naklejkę SR20VE. Pozdro

Zgadzam się, tym bardziej że VE to (na razie ;) ) "rodzynki". Powinno być coś w stylu nazwy, jakaś delikatna graficzka Nissan Power Team

niech PMW jakoś to obrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan_power_team_by_1879pmw.jpg

 

trzeba by było pomierzyć szyby i przygotować na kilka typów wozów

 

różowe to wykrojnik ;P materiał: biała folia refleksyjna; 2 kolory

 

oczywiście drukarnia otrzyma pdf-a jak pan Bóg przykazał pod sito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale k...a marudzicie, to może napiszcie na pw do Coobcia że wam się nazwa nie podoba i żeby na wasze życzenie ją zmienił, np. Nismo Poland Group, albo Nissan Tuning Group, albo z polska Nissan Tuning Grupa. PMW niezłe ale daj więcej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie... cały tydzień w wydawnictwie zapierdalam i robie takie i inne rzeczy... ma prawo sie nie chciec

To przy okazji... w wolnej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie... cały tydzień w wydawnictwie zapierdalam i robie takie i inne rzeczy... ma prawo sie nie chciec

 

znam to, dlatego już nie cierpie elektroniki. Jak projektowałem dla siebe, zabawy nauki to było git. Teraz napindalam projektów jeden za drugim, że już mi się nic nie chce. A człowiek jak durny się cieszył na studiach, elektonika i informatyka, nie będę się nudził a tu d*pa. Projektuje tak rozmaite rzeczy, że jak mam zaprojektować dla siebie modulator do dekodera hbo to wolę ruszyć d*pę i poprzekładać kable w telewizorze aby raz w mc oglądnąc jakiś film. Po co ja płace ten pieprzony abonament?

 

dobra wyszedł off topic.

 

PMW, baaaaardzo mocno Cię rozumiem.

 

p.s.

szlak nawet twój nick mi się kojarzy z kontrolerami PWM, jeszcze raz szlak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy odpala fotoszopa i tworzy, ja bym był za czymś małym, na boczną szybke czy coś... widac obok rising sun'a na tylnej - bocznej szybce:

 

dsc09349ca6.th.jpg[/img]

 

każdy by po 2 wciągnął i git.

 

coś w stylu:

 

NISSAN POWER TEAM

nissanklub.pl

 

jeden stonowany kolor, bez tła, będzie prosta, tania i wszędzie będzie pasowac.

 

dziekuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy odpala fotoszopa i tworzy, ja bym był za czymś małym, na boczną szybke czy coś... widac obok rising sun'a na tylnej - bocznej szybce:

 

dsc09349ca6.th.jpg[/img]

 

każdy by po 2 wciągnął i git.

 

coś w stylu:

 

NISSAN POWER TEAM

nissanklub.pl

 

jeden stonowany kolor, bez tła, będzie prosta, tania i wszędzie będzie pasowac.

 

dziekuje :P

popieram tylko kolorystyka różna na życzenie ;) to pogodzi wszystkich, jedyne co można to czcionkę zmodyfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie może być nieduża wlepa na bocznej/ych szybie/ach tak jak w Hondzie w linku. Kolory biały z czerwonym bardzo mi podchodzą. Nie musi być pisana prostą oemową czcionką.

 

Działajcie kto potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy odpala fotoszopa i tworzy, ja bym był za czymś małym, na boczną szybke czy coś... widac obok rising sun'a na tylnej - bocznej szybce:

 

plik z photoshopa nie nadaje się - brzydko wyjdą krawędzie... pozatym będzie gigantyczny powinien być wektor z illustratora taki plik 10sek mailem przeleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy odpala fotoszopa i tworzy, ja bym był za czymś małym, na boczną szybke czy coś... widac obok rising sun'a na tylnej - bocznej szybce:

 

plik z photoshopa nie nadaje się - brzydko wyjdą krawędzie... pozatym będzie gigantyczny powinien być wektor z illustratora taki plik 10sek mailem przeleci

 

Na tym to już ty powinieneś sie znać, ja to tylko w podstawówce robiłem kartki świąteczne w paintcie :mikolaj: my wlepe robiliśmy w photoshopie i koleś nam przerabiał na wektory bo beztalencia jesteśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...