Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ODBIÓR "X" OD DILERA - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ


Gość tim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MonteChristo

na pieczatki ;), na zgodność dokumentów, reszta i tak na gwarancji, wiec nawet jakbys cos zauwazyl to co ?nie odbierzesz go ??? nie sadze !!

Pozdrawiam i szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mirabelek76

Największą uwagę zwróć na wszystko co montują w aso i nie jest fabrycze. U mnie jeden czujnik cofania wystawał 5mm brak było silikonu, listwa boczna na drzwiach odstawała - niby pierdoły a chłopaki w aso potrafią sp.....lić nowe autko za ponad 100.000. Pozdrawiam świetny samochód prawie sam jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Za dwa tygodnie odbieram nowego X-Trail 2,0 DCI LE Maual. Na co zwrócić uwagę podczas odbioru. Dzięki za wszystkie wskazówki. pzdr.

 

Kilka dni temu odebrałem nowego X-Traila od dilera. Wszystko niby w porządku, ale pomylili się i dali mi instrukcję od poprzedniego modelu (T30). Niby szczegół, ale warto pamiętać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów krętacze i cwaniaki montują co chcą i w dodatku nieorginalne części i beszczelni kłamią że to "orginały" niestety źle trafili i "dojnej krowy" ze mnie nie zrobią

Wywiążą się z umowy jaką ze mną podpisali i nic na to nie poradzą. Wedle powiedzenia, NASZ KLIJENT,NASZ PAN

 

[ Dodano: Sob 20 Gru, 2008 20:13 ]

Sprwadzajcie orginalność akcesoriów i ich kodów ze zdjęciami w necie ,żeby nie próbowali was oszukać tak jak mnie .Płacicie dużą kasę za części a oni montuja "polskie zamienniki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. W Styczniu odbieram X-Trail. Czy ktoś doradzi jaki alarm (nazwa, firma), czujniki cofania lub kamerę mam załozyć? Dealer coś nie za bardzo orientuje się w szczegółach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odnośnik. Teraz domyślam się jak działa 2wd/4wd. Ale na temat kamery: czy są rozwiązania z kamerą bez pakietu IT? Czy jest duża różnica z praktyki: kamera-czujniki parkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kamery potrzebny jest monitor aby pokazywał z niej obraz, nie mając monitora nic nie zobaczysz,raczej nie ma opcji samej kamery w X-ie.Używając kamery cofania widać "wszystko"z tyłu (obraz)oraz ruchy jakie wykonujesz kierownicą.Natomiast czujniki parkowania brzęczą (po wrzuceniu wstecznego)przy zbliżaniu się do przeszkody,od pojedynczych sygnałów do ciągłego brzęczenia(czym bliżej tym częściej) przy najmniej tak mam w skodzie ,natomiast jak jest to w X-ie to nie wiem.

"X" nie posiada "oryginalnych" akcesoriów takich jak czujnik parkowania

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...