Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja - poszukuję map do Nissana Armady


Gość Armada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się do forumowiczów z prośbą o informacje na temat możliwości zakupu map do nawigacji do Nissana Armady. Auto zostało wyprodukowane w 2006 roku, a rok temu sprowadziłem je z USA. Zainstalowane w nim czytniki nie chcą odczytać europejskich i polskich nawigacji. Jeśli ktoś z forumowiczów mógłby mi w tym temacjie pomóc byłbym zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, zwracam się do forumowiczów z prośbą o informacje na temat możliwości zakupu map do nawigacji do Nissana Armady. Auto zostało wyprodukowane w 2006 roku, a rok temu sprowadziłem je z USA. Zainstalowane w nim czytniki nie chcą odczytać europejskich i polskich nawigacji. Jeśli ktoś z forumowiczów mógłby mi w tym temacjie pomóc byłbym zobowiązany.

 

Nie ma szans !!!!!!!!

Inne kody zapisu map .

Wiem że w Murano,Navara i innych autach nie będzie nawigacja chodzić jeśli się jej nie przerobi. W Murano ta przeróbka kosztuje nawet 12000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie ma szans !!!!!!!!

Inne kody zapisu map .

Wiem że w Murano,Navara i innych autach nie będzie nawigacja chodzić jeśli się jej nie przerobi. W Murano ta przeróbka kosztuje nawet 12000 PLN

 

Nie do końca jest to prawda. W Murano z USA wyprodukowanym po roku 2006 mapy chodzą bez problemu.

Poszukaj na forum "Carminat SatNav v29" - to sa mapy z ub. roku, w Murano chodza bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...