Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła awaryjne - problem w N14


Mark Fox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -problem jest taki nie działają światła awaryjne - ale zwykłe migacze działają ;)

Przerywacz normalnie "tyka" światełka migają prawidłowo - przycisk awaryjnych nie wypięty z instalacji ( początkowo myślałem że to właśnie jest przyczyną - montowałem ostatnio nowe radio i myślałem że przy okazji upychania kabli rozłączyłem wtyczkę przełącznika)

A i jeszcze jedno - gdzie jest ten cholerny przerywacz - z rysunku wynika że w obudowie kolumny kierownicy - wóz to Sunny sedan 93r 1,4

Dzięki za jakieś porady (dzisiaj powalczę z tym na garażu - zobaczymy co to może być ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawił włącznik. Wiem że nie zwiera on jakiegos super przekaźnika,tylko jedną i drugą stronę. Jak bardzo powoli będziesz naciskał to najpierw zacznie mrugac lewa strona a potem prawa dopiero. Od tego bym zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Fox wiesz co ja nie wiem czy przypadkiem awaryjne nie mają swojego bezpiecznika - posprawdzaj bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc problem okazał się trywialny - to była złączka przełącznika świateł awaryjnych

po wymontowaniu radia "wymiętosiłem" ją i nagle awaryjne zadziałały normalnie - swoją drogą trochę to dziwne - te złącza są zaprojektowane tak że praktycznie nie można ich przypadkowo rozłączyć - więc prawdopodobnie któryś z kabli minimalnie nie kontaktował

i wystarczyło tylko poruszać i wszystko gra

 

PS. Janusz_Lublin - tak oczywiście najpierw sprawdziłem bezpiecznik

Hazard Lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...