Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie jest termostat.


Gość RAQ6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znowu.

 

 

Mam kolejne pytanie - Strasznie długo grzeje mi się silnik na pewno wiecej jak 10min, góra chłodnicy po około 5min powoli zaczyna sie robić ciepła, czy to wina termostatu , wzrosło mi też spalanie o około 0,5l. Gdzie się on znajduje jak ciałbym go wymienić -

ma ktoś jakieś info na temat.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu.

 

 

Mam kolejne pytanie - Strasznie długo grzeje mi się silnik na pewno wiecej jak 10min, góra chłodnicy po około 5min powoli zaczyna sie robić ciepła, czy to wina termostatu , wzrosło mi też spalanie o około 0,5l. Gdzie się on znajduje jak ciałbym go wymienić -

ma ktoś jakieś info na temat.

 

Pozdrawiam.

 

Sprawdz najpierw czy nie masz wlaczonego na full ogrzewania, przy wlaczonym ogrzewaniu

czas jest dluzszy. a pozatem jesli mozesz "macac" :D chlodnice to zn. ze sprawdzasz na

tzw.postoju - wtedy silnik bedzie sie grzal nawet ponad 10 min.Aby silnik szybko sie nagrzal to trzeba jechac!! :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się on znajduje jak ciałbym go wymienić -

A gdzie napisałeś jaki silnik?

góra chłodnicy po około 5min powoli zaczyna sie robić ciepła

Na wskaźniku jak wtedy jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się w ogóle dzieje poza tym, że góra chłodnicy powoli się nagrzewa? Co ze wskazówką temperatury? Temp. góry chłodnicy nie jest żadnym odnośnikiem i nic nikomu nie mówi. 0,5l spalanie większe - normalne, spadek temp zewnętrznej i każdy samochód naturalnie więcej spala.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...