Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Inne lampy w P10


Gość kamil19870602
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kamil19870602 wywal te reflektory i wstaw normalne oryginalne bo to oczy bolą jak się na takie coś patrzy.

I powtórzę się kolejny raz: "Ty jeździsz Nissanem - japońskim samochodem, a nie bmw czy golfem a to chyba do czegoś zobowiązuje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Jestem ciekaw czy któryś z przedmówców widział takie lampy na żywca , a nie tylko na zdjęciach. Po Olsztynie jeździ grafitowa z takimi lampami i muszę powiedzieć , że fajnie wygląda. Mi się podoba , gdybym takie miał to bym założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na zywca nie widzialem, ale na zdjeciu to... niebardzo, delikatnie mowiac...

 

[ Dodano: Nie 14 Gru, 2008 23:31 ]

... wiele Golfow III jezdzi z takimi... rzeczami, niektorym to nawet pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy któryś z przedmówców widział takie lampy na żywca , a nie tylko na zdjęciach.

 

po zdjęciach też można ocenić czy coś się podoba czy nie, zresztą jak pisałem to jest kwestia gustu i jak wszystko na świecie, jednemu będzie się podobało a drugiemu nie.

 

ps. kupy też zapewne nie próbowałeś a wiesz że jest niedobra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość piotrek_mitura

mi osobiście się nie podobają te lampy, nie widziałem "na żywo" ale jakoś na tej fotce nie szczególnie mnie przekonują...ale kwestia gustu jak rzekli przedmówcy. Natomiast atrapa nienajgorsza, heh sam mam podobną, może foto wstawię to zobaczycie :)

 

przy okazji spytam czy ktoś wstawiał siatkę w atrapę - u mnie sa takie otwory że dłoń wejdzie i wydaje mi się że dla chłodnicy to niezbyt rozsądnie, więc zastanawiałem się nad wstawieniem odśrodka, tak żeby się jak najmniej w oczy rzucało czarnej siatki. Problem w tym że nie wiem od czego zacząć hehe :)

 

link do mojej atrapy :)

http://img405.imageshack.us/img405/7167/zdjcie009cd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktos taka primerkie z takimi lampami +gril prosze o opinnie jak komu to sie widzi. podaje link: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Primera/52007,1

 

Taki grill ma chyba Coobcio w swojej srebrnej. A takie nakładki na lampy juz spotkałem w p10. NA angielskim ebayu kilka razy i gdzies na youtube tez. OSobiscie grill fajny ale nakladki na lampy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima jest dosyć kańciasta chodzi o obrys auta i linie tz ostra ostre zakończenia i za cholere nie pasuje nic okrągłego np takie lampy nawet jakby były xenony z BMW typu ANGEL tak samo dla starszego BMW to nie pasuje ale to ich znak charakterystyczny tak jak dla merola potężny grill z przodu i już ..ale to kwestia gustu i każdy może robić co chce w swoim aucie dla mnie tak samo brewki są potrzebne jak ,,,na naszej stronie widziałem przedłużoną maske ...w primie ala "bad look" coś jak S14A dla mnie super,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...