Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wycieraczki nie działają


Gość djjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z czasowymi wycieraczkami bo nie działają .Czasem zaskakują po wjechaniu na dziurę i mam pytanko czy wiecie gdzie jest moduł z wycieraczek czasowych w terrano 2 z 93 roku??

 

I przestała mi działać tylna wycieraczka . Podejrzewam że to może coś przy przełączniku ale nim rozbiorę to może ktoś w was miał podobny problem

 

pozdrawiam :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam kolegów.

Mam ten sam problem z przednią wycieraczką w Terrano2 z 97 roku. Nie działą pierwszy bieg (wyłącznik czasowy). Zna już ktoś przyczynę?

Przypuszczam że jakiś moduł jest padnięty, tylko gdzie go szukać?

 

Dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem. okazało się, że koło stacyjki jest złączka malusieńka i tam chyba styku nie było. Rozpiąłem i wpiąłem i ruszyło. Piszę bo może się komuś przydać. To naprawdę maleństwo i można przeoczyć szukając przyczyny.

Pozdrawiam wszystkich tyranów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!

Odgrzewam temat.

 

Kilka dni temu wycieraczki po włączeniu nie chciały się wyłączyć - działały cały czas na 1 biegu w pozycji wyłączone, czasowe, 1 bieg. Na 2 biegu normalnie.

 

Sprawdziłem bezpiecznik, przekaźnik - wszytko OK

Sprawdziłem i wyczyściłem sterownik biegu czasowego wycieraczek.

 

Zmontowałem i działało do czasu włączenia spryskiwaczy.

 

Po włączeniu spryskiwaczy wycieraczki wykonują standardowa pracę, ale już się nie wyłączają.

Po rozłączeniu sterownika w komorze i ponownym podłączeniu lub po rozłączeniu i podłączeniu złączki czasówki wycieraczki pracują normalnie do czasu użycia spryskiwacza, bo wtedy problem powraca.

 

Podejrzewam sterownik czasowego biegu wycieraczek - czy ktoś z Was miał ten problem?

Proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Terrano II 1994 2.7 TD

Ja też odgrzewam temat, mam dokładnie ten sam problem co użytkownik Kowal.

Wycieraczki po włączeniu nie chciały się wyłączyć - działały cały czas na 1 biegu w pozycji wyłączone, czasowe, 1 bieg.

Teraz włączają się same, stało się to kilka razy po wjechaniu na dziurę, lub włączeniu spryskiwacza abo zupełnie bez przyczyny.

Wiek ktoś co może być przyczynną? I co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...