Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moje caraudio N14 1.6


Gość ronouk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednostka główna clarion dxz465mp

głośniki Helix esprit 135

wzmacniacz monacor hpb-806 4x100 (w planach sub,ale narazie brak funduszy ;) )

 

A wiec chciałem mieć zestaw, który przede wszystkim będzie mi czysto grał,niezalezalo mi, aby słychać mnie było za rogu.Głośniki sa 2+1 dlatego dorobiłem sobie miejsca na tweetery w słupkach.Do wykonania użyłem:pianka,szpachla samochodowa,2 spraye boll matowe do zderzaków,stara pończocha mamy,lakier nitro,klej superglue.Drzwi sa wygłuszone matami bitumicznymi,dystanse pod głośnik mojej roboty.Załączam zdjęcia z przebiegu prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł, brawa za pomysłowość, chodź jak dla mnie to wygląda to trochę dziwnie, takie guzy odstają na słupku, ale ogólne podziwiam za pomysłowość i rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wyglądają jak guzy,ale to był jedyny sposób wyprofilowania ich aby były skierowane do w stronę głowy ,zresztą nie było miejsca pomiędzy słupkiem a plastikiem,z drugiej strony nie zwraca się na nie wogole uwagi,co do dystansów,mnie tez śmieszy ich wygląd wynika to z tego,ze jest do d*py dziura oryginalna na głośnik o kształcie elipsy,i musiałem je piłować aby się mi zmieścił w oryginalnych obudowach bez przerabiania osłon dzrzwi,zabejcowałem je tylko żeby wilgoci nie piły.W sumie to się prawie cały dzień męczyłem z nimi,a następny dzień wyjeżdżałem na studia,nie chciało mi się z nimi bawić,aby były piękne, najważniejsze że spełniała swoja, funkcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle nieźle, właśnie w drzwiach jest problem z tymi otworami w N14 i N15 są dziwne i jakieś takie nie wymiarowe, do tego dochodzi jeszcze boczek drzwi który po założeniu dystansu potrafi się na nim oprzeć. Słupki tak wyglądają bo po zamontowaniu mógł być problem z odległością magnesu głośniczka od metalowego słupka, ja musiałem poprawiać u siebie bo po założeniu był zonk. Ale ładnie Ci wyszło :) ważne że spełnia swoją funkcję to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronouk, wygłuszenie do poprawki, bo nie spełnia swojej roli niestety :(

Szkoda, że nie doczytałeś porad, wiedziałbyś, że system na 13tkach nie jest za rewelacyjny, tym bardziej do takich drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi slupkami nie ma az takiej tragedii, ,ale zgodze sie z DJSzmer drzwi do poprawki mata dekarska albo jeszcze lepszym shitem :P, bo slabiutko jak narazie sa wygluszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, słupki zrobione są bardzo dobrze, kopółki ładnie skierowane na słuchaczy jednek wytłumienie masz zrobione w połowie.

ładnie wykleiłeś blache wewnątrz a co z wszystkimi dziurami na wierzchu? głośnik musi mieć komorę żeby zagrał, nie wiem czy folia trafiłem z powrotem jeżeli tak to duży błąd bo ona strasznie chałasuje, wymień ją na chociażby piankę pod panele podłogowe, nie chłonie wilgoci nie szeleści a odizoluje tapicerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...