Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Ile km nastukaliście na jednej tarczy sprzęgłowej


Gość immothep
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kilometrów udało się wam przejechać na jednej tarczy sprzęgłowej ????

 

220 tys - 90% przebiegu po stolicy. działa i jak na razie nie wykazuje oznak padaki. Linka ciężej pracuje niż w nowym :) Ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 tyś. Pewnie bym jeszcze do dziś jeździł na nim ale jak dałem młodszemu to jakoś się zużyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto jeździ jednemu wytrzyma 100.000 km. drugiemu np. mi 250.000, ostatnio przyjechała do mnie do roboty starsza kobieta Fabią około 60 l. wymieniliśmy jej sprzęgło w piątek, a w poniedziałek babka dzwoni że auto nie jedzie, więc znów na podnośnik i do roboty, tarcza : zero okładziny aż fioletowa była! przyszła po auto szef postanowił się z nią przejechać obroty do 5000 rpm i rusza aż dym szedł, wytłumaczyliśmy jej jak ruszać i chyba jeździ do tej pory albo wstydzi się znów przyjechać ;) że znowu zjarała, na koniec przyznała sie że to 4-te sprzęgło w tym miesiącu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

P10 '91 ponad 300tys na jednym oryginalnym sprzęgle. Jednak poszło do wymiany w sierpniu ubiegłego roku, bo już nie dało się jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość samochodzik

Jak napisałem tak zrobiłem - 277,000 km i dzisiaj wymieniłem sprzęgło na nowe firmy LUK Stare oryginalne nie nadawało sie nawet do regeneracji mimo , że jeszcze na upartego dało sie jezdzić Myśle , ze okolice mojego przebiegu to już max dla tego sprzęgła Teraz wszystko super oprócz braku 800,00 zł w portfelu :( Pozd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prima 186tys. i jest dalej spoko, a wcześniej Volvo V40-160tys.-i już do wymiany(sprzedałem), golf 3 TD 380 tys.km i dalej śmiga.Jak orginał to długo śmiga

ale i jeżdzic umiec trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja w10d ma na orginalnym sprzegle 380000km ,od dawna zastanawiam sie kiedy sie skonczy ja sam zrobilem tym samochodem 260000km. Czasami jezdze z przyczepom zadko ale jak juz to obciazona dwu osiowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...