Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wprowadzenie kodu


Gość jogi25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem podobny problem z grundigiem, znałem kod ale nie szło go zatwierdzić. Trzeba było przytrzymać około 5 sekund jeden przycisk chyba fm ale dokładnie już nie pamiętam. Każdą cyfrę wbijało się oddzielnym przyciskiem od wyboru kanału klikając go kilka razy. Po załadowaniu całości (4 cyfr) trzeba było zatwierdzić jak opisałem powyżej, ale u ciebie może to być inny przycisk - sprawdź. Ewentualnie kombinacja dwóch przycisków.

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość rychuo@wp.pl

mam Primerkę P11.144 z 2000 roku. Kod wprowadza się tak jak napisał Mario74, czyli jeśli dok to 3456- to klawisz z "1" wciskamy 3 krotnie, z "2" - 4x i tak dalej.Zatwierdza się klawiszem strzałki w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam jestem nowym forumowiczem i proszę o wyrozumiałosc poratujcie mnie w odkodowywaniu oryginalnego radia w almerze tino 2002r , znam kod wiem jak go wpisac ale nie mogę tego zrobic bo najpierw zapala się na wyświetlaczu napis WAIT i świeci około minuty potem zapala się SEKURE i nic nie da się zrobic.poratujcie proszę jak i co zrobic aby to w końcu działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu włożyłeś radio z innego samochodu. W nowych nissanach radio komunikuje się z immobilaizerem i wymieniają sobie informacje. Jak się nie zgadza to można próbować w serwisie - efekt jest wielką niewiadomą :( - wiem bo sam z tym walczę. Jak znajdziesz serwis który zrobi to dla Ciebie to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem dziś w serwisie z moim radiem i nic nie zrobili kazali mi wysyłac radio do jakiegoś serwisu w Warszawie żeby tam wyczyscili pamięc radia a dopiero potem mam isc do nich to zaprogramują je na nowo. ale na razie się powstrzymam bo dostałem namiary na goscia co się tym zajmuje powiedział że kiedyś robił już takie radio i powinno się udac pożyjemy zobaczymy ide do niego 19 06.

 

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 20:22 ]

witam ponownie po wizycie dzisiaj u prawdziwego fachowca mogę już posłuchac mojego radia w samochodzie :D :diabel: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jak wprowadza się kod do zmianiarki ( CLarion PN-2302M) ? Radio ma sterowanie zmieniarką i fabrycznie była podłączona taka sama,ale się zepsuła i kupiłem od gościa używaną. Niestety kodu też nie znał. Po podłączeniu zmieniarka "pika" i mruga wszystkimi diodami. Skąd wziąć kod do zmieniarki i jak go wklepać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może to będzie jakaś podpowiedź.

Zerkałem niedawno do manuala serwisówki, w temacie zmiany radia, i natrafiłem na zapisik, że aby wyjąć radio, trzeba najpierw podpiąć się consultem, i wyłączyć zabezpieczenie, to pewnie podpobnie przy wyłączonym trzeba włożyć/podpiąć nowe radio, zmieniarkę, i włączyć zabezpieczenie - no ale tak to wyglądało w przypadku mojego traktorka, a może w innych przypadkach jest inaczej, albo spece od audio mają inne swoje sposoby. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece od audio porysowali mi deskę śrubokrętem i wyłamali jeden zatrzask, a zmieniarka jak się nie uruchamiała tak się nie uruchamia :( Radio było też demontowane i nie było z nim takich przebojów jak z tą zmieniarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marcinm2007

witam jestem nowym forumowiczem i proszę o wyrozumiałosc poratujcie mnie w odkodowywaniu oryginalnego radia w almerze tino 2002r , znam kod wiem jak go wpisac ale nie mogę tego zrobic bo najpierw zapala się na wyświetlaczu napis WAIT i świeci około minuty potem zapala się SEKURE i nic nie da się zrobic.poratujcie proszę jak i co zrobic aby to w końcu działało.

 

 

Cześć mam dokładnie ten sam problem w nissanie primerce p12 co mam zrobić.Wymieniłem radio z innego samochodu i mam problem.prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w primerze ale jeśli pojawia sie napis SECURE to znaczy że radio nie jest rozpoznawane przez immo. Jeśli przy tym napisie wogule nie wklepuje się kod to poszukaj jakiegoś dobrego elektronika który pobawi się z pamięcią radia - da sie to obejść. Zerkni też na elektrode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...