Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zanik przeciwmgielnego


Gość tararam

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zorientowałem się, że nie świeci w moim BB tylne pojedyncze przeciwmgielne. Żarówka ok. podświetlenie klawisza jest, przekaźnik chyba sprawny. Czy może szkopuł tkwić w klawiszu p.mgielnego? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik sprawdzony. Sprawdzałem w manualu Haynesa, to chyba bardziej skomplikowany obwód elektr. skoro w instrukcji jest między innymi jego schemat. Problem tylko, że ja elektryki za bardzo nie ''kumam''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócę to i ja looknę bo też mam ich manuala z tym że do almery i do Tino ale może podobnie jest to rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bardzo dziękuję za odzew. Chciałbym sie pochwalić faktem usunięcia tej denerwującej usterki. Otóż, pobawiłem się trochę, po nitce do kłębka, szukałem w przekaźnikach, bezpiecznikach... a okazało się , ze to wina klawisza-włącznika w kokpicie. Idąc po bandzie, rozbebeszyłem to ustrojstwo, jakieś kulki, sprężynki, lekko naddarte styki i już prądu nie ma. Podginałem :D , przesmarowałem i działa. Nie wiem na jak długo ten zabieg wystarczy, na razie jest O.K.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...