Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] glośny siłownik w drzwiach primera p12


Gość antoni kozlowsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! U mnie był ten sam problem pęknięty plastik w siłowniku i kółko zębate przeskakując wydaje tak donośny głos.Ja poprostu nawierciłem a potem przykręciłem (śrubką od telefonu komurkowego) plastik i juz 4 miesiące mam spokuj.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

 

ja również doświadczyłem tego problemu, najpierw padł zamek w drzwiach kierowcy, kupiłem używany za 120 zeta co prawda jakiś nowszy model (z dwoma silniczkami i sześcioma pinami a mój ma jeden silniczek i cztery piny) ale element który padł był identyczny po podmianie jest ok, następnie padł kolejny zamek tym razem od strony pasażera przód, chwilę się zastanawiałem jak to można naprawić (120 zeta drogą nie chodzi, 600pln nowy w aso) i wymyśliłem że można tam wkręcić coś takiego aby w skrajnym położeniu tego plastiku kiedy "zgrzyta" był on blokowany do obudowy, aby nie mógł się rozprężyć i zębatka nie przeskakiwała po trybikach, wkręciłem tam uciętego wkręta z główką o ok 1 mm wystającą poza koniec plastiku i już od trzech miesięcy jest ok

dzisiaj usłyszałem że kolejny zamek pada, tył od strony kierowcy i zamierzam powtórzyć wcześniejszy sposób naprawy, i będę czekał z "niecierpliwością" na ostatni zamek

 

jak macie jeszcze jakieś inne bez kosztowe sposoby na naprawę zamków to podajcie innym może się przydać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kolego wd40 w tym przypadku raczej nie pomoże, jak jest pęknięty ten nieszczęsny plastik to albo wymiana albo naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...