Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

komputer x trail


Gość sebastianzat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastianzat

witam

mam problem tego typu ze kupilem x traila 2,2dci z 2004r rozkradzionego z niemczech, w chwili obecnej auto jest skladane ale wystapil powazny problem bo okazalo sie ze brakuje komputera i cewki ze stacyjki a wiec moje pytanie czy jest mozliwosc kupienia komputera cewki i kluczyka aby to wszystko chodzilo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem kolokwialnie że Twoje pytanie jest delikatnie mówiąc głupie. oczywiście że można kupić, zresztą tak samo jak każdą inną część samochodu. możesz nawet kupić cały samochód w częściach i poskładać samemu jeżeli wiesz jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianzat

jesli to takie proste i oczywiste to chetnie kupe taki zestaw bo mi sie cos wydaje ze znalezienie takiego kompletu bedzie dosc ciezkie chyba ze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz kupować w ASO, podałem Ci miejsce gdzie kupisz napewno a szukać możesz choćby na ebayu, allegro, jakieś rozbitki na części sprzedawane, angliki itd. jakieś niemiłe doświadczenia z ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianzat

niemily byl rachunek za cos co pozniej okazalo sie drobnostka a auto stalo prawie 3 tyg.dlatego niechetnie tam podarzam.

Moze wiesz kto ma cos takiego albo gdzie tego szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...