Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ile jest wart w polsce NISSAN SUNNY GTI-R???


Gość zywiec26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już w zeszłym roku sie z tym uporałem a co do hamowni to jeszcze nie bylem-ale moj kumpel ma takiego samego i ma 330 km i minimalnie moj lepiej odchodzi to niechce pisac ze mam wiecej bo niewiem dokładnie,powiem tak okolo 330 km,a moze ty sie wypowiesz ile twoim zdaniem jest wart gti-r?napisz przedział cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie, zmodowany anglik z dobrą przekładką to okolice 35kpln. Taką cenę życzą sobie za seryjne rodzynki z fabryczną kierą po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. na seryjnej suszarce nie da rady 330KM zrobić :D

 

A co do cen to kształtują się one na poziomie jak BODEK mówi...

A co do angoli to idzie już za 1000F wyrwać i okolice 1700-1800zł sprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do angoli to idzie już za 1000F wyrwać

myślę, że Ci będzie jednak ciężko wyrwać w takiej cenie ;)

-> http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/c...rch_full=SEARCH

...chyba, że w grę wchodzi auto uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za 1000Ł to można czasami kupić "wannabe" tylko silnik i napęd pozostanie dołożyć hehe :kosci:

a na serio w polsce 30kPLN za 35 jak stoją to i tak kazdy puści za 30 bo kupców jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten nissan z ogloszenia co pokazales ale to co on napisal w tym ogłoszeniu to połowa bzdury o tym ze wszystko pasuje ze zwykłego sunny!!wiem cos otym i to bardzo dobrze,powiem tylko kilka rzeczy maglownica inna,sciana grodzowa inna,elektryka inna,ogrzewanie inne bo sunny gti-r ma wszystko elektroniczne powiazne z klima i kompem,no i jeszcze pare drobnostek:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna osoba przekłądała w PL GTI-R, Albin, Przemo i Czarek - wszystko podchodzi od zwykłego GTI, łacznie z maglownicą i większą częścią grodzi...

Nie wiem skąd u Ciebie takie wieści że nie podjedzie ??

 

I teraz sobie przekłada taką maszynę hmmm Ten taki miły kolega co miał czerwonego na felgach 17" z wilanówka - już ksywy nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio, Przemo nie przekładał bo miał fabrycznie LHD. Oto kilka rzeczy które nie pasuje:

Magniel pasuje tylko trzeba przerobić blaszaną obejmę, całą elektrykę nawiewów czyli silniczki, sterownik i skraplacz do klimy bierzesz od P10. Gródź jest inna w środkowej części więc środek się zostawia w wstawia się prawą i lewą stronę. Sprzęgło jest hydrauliczne i pedał musi być przerobiony lub założony od almery 2,0d. Lusterka, aby pozostały składane muszą być przerobione. I masa elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
powiem ze szukalem gti-r a ale nie znalazłem zadnego. przynajmniej dzisiaj. nawet na ebayu. a chetnie kupilbym sobie taki zwijacz asfaltu :kosci:

w moim poście powyżej jest umieszczony link do ogłoszeń z GTi-Rami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...