Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Wyświetlacz


Gość dziadziol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziadziol

Witam wszystkich w Nowym Roku .

Może ktoś z Was miał podobny przypadek , mianowicie chodzi o to ,że przy wycieraniu kurzu z deski wytarłem również szybkę wyświetlacza i narobiłem sobie kłopotu.Nie wiem dlaczego ale przed odpaleniem kiedy wyświetlacz jest jeszcze ciemny widzę zmatowione szkło zwłaszcza w dolnej części ,dawniej tego nie było .Już nie wiem czy użytą szmatką nie wycierałem czegoś innego gdzie mogły być jakieś detergenty czy co innego.

I tu pytanie czy może ktoś już miał taki problem i jak sobie poradził lub czym wypolerować to tę szybkę czy też plastik.Wspomnę ,że auto jest z 2005r i naprawdę to bardzo denerwuje.

Z życzeniami Szerokodrogowego Roku dla Was ,chciałbym i sobie życzyć szybkiej i pomocnej odpowiedzi. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątie żebyś czymś to wypolerował. Są pasty polerskie do szkła, albo do płyt cd, dvd. Ale lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie foli poliwęglanowej. Stosuje sie je na wyświetlacze głównie telefonów. Ale w twoim przypadku też powinna zdać egzamin i zamaskować wszystkie refleksy świetlne. No i dodatkowo masz ochrone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątie żebyś czymś to wypolerował. Są pasty polerskie do szkła, albo do płyt cd, dvd. Ale lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie foli poliwęglanowej. Stosuje sie je na wyświetlacze głównie telefonów. Ale w twoim przypadku też powinna zdać egzamin i zamaskować wszystkie refleksy świetlne. No i dodatkowo masz ochrone.

 

dokladnie do kupienia na allegro.pl np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie.

Dzięki za wszystkie rady , które doprowadziły mnie do dogłębnego przemyślenia problemu i wyciągnięcia wniosków.

Postawiłem na znany i tani środek do polerowania karoserii pt. TEMPO i okazało się ,że "cudze chwalicie a swojego nie znacie " ,w 80% rysy i te cholerne zmatowienia zniknęły.

Teraz wyświetlacz wygląda nawet lepiej niż wtedy gdy kupowałem auto.

Bez obaw więc można potraktować szybkę wyświetlacza naszym Tempem.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...