Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] tylne zawieszenie


Gość blady1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na początku witam wszyskich w noym roku i życzę wszystkim bezproblemowej jazdy

a teraz troszkę o problemir jaki mnie spotkal . Chcialem zrobić kulig z dziećmi po okolicy ale jak wyjechakem za dom to poczułem jak bym jechał wozem drabiniastym , spoglądam na zawieszenie i tu niespodzianka z lewej strony tył siedzi prawie na kole. Ruszam tyłen na boki i do góry ale nic twardy jak kamien , nie skrzypi nie trzeszczy a ruszyś nie idzie . Podnosze za nadkole i prawie z kołem podnoszę . odstawitylne zawieszeniłem auto na miejsce zaglądam po około 3 godzinach a tam stoi normalnie , tak jak zawsze saczynam ruszac na boki nie skrzypzam w dół a on usiadł i znowu tak sostał. Szukałem na forum ale takiego przypadku nie spotklem wiem że sprężyny pasuję od nuiry ale to chyba nie spręzyny ,proszę o pomoc i poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzator zamarzł myślałem ze takie cos nie może miec miejsca i że sprężyna ma taką siłę aby go wypchnąć . Ceny na allego konkretne może idzie coś dopasować i ciekawe co jest jeszcze potrzebne żeby to wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przypadek miał mój kolega,tez sie zdziwiłem a jednak,spróbuj potrzymać samochód gdzieś w cieple,zobaczysz co będzie,i się upewnisz czy na pewno to amortyzator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wydatek kolejny ceny na allegro nie male . To auto to więcej uwagi potrzebyje od kobiety a kasuje jak żona z teściową razem .

 

[ Dodano: Pon 05 Sty, 2009 17:20 ]

a co jes jeszcze potrzebne aby to wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamówie amorki + osłony + odoje i zastanawiam się czy zabraś cię samemu czy jechać do mechanika . Zobaczę jeszcze ile będzie sobie cenił mechnik .

sprawdzałem u mnie ile kosztyja takie amorki i tutaj szok seny mają taki przedzial że usiadłwem od 750 do 250 za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość samochodzik
no to wydatek kolejny ceny na allegro nie male . To auto to więcej uwagi potrzebyje od kobiety a kasuje jak żona z teściową razem .

 

Ciężko się z tym nie zgodzić Części są drogie - ja wymieniłem sprzęgło i rozrząd i musiałem wydać na same części 1050 złociszy Na allegro mozna znalezć całość za ok 600 - 650 ale są to klamoty raczej z dolnej półki a ja celowałem lekko poniżej oryginału Co do tematu to też obstawiam amortyzator - miałem coś podobnego w scirocco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość samochodzik

Za sprzęgło (tarcz , docisk , łożysko) do mojego diesla firmy LUK zapłaciłem 600,00 zł - nie wiem czy to dużo czy mało bo w sklepie kosztuje 750,00 Na allegro tej samej firmy znalazłem za 450,00 zł ale to zupełnie inny klamot chociaż by pasował Każdy ma swój sposób - jak dla mnie wolę dołożyć i mieć spokój na dłużej chociaż wiadomo pewności nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

bylem wczoraj na przegladzie i niestety jeden amorek ma 68% ale drugi juz tylko 8% wiec wymiana kompletu nieunikniona. amorki jak patrzyłem od 135pln za jakas kamoke po prawie 400 za kayaby. generalnie pomyslałem ze skoro juz mam wydac tyle kasy to moze by zamowic sportowe amorki na tył. ma ktos moze namiar na taki zestawik?? bo na allegro znalazłtylko kompletny gwint eibaha za 3500pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...